Niebezpieczna luka w Foxit Reader

A

Anonymous

Teraz wszędzie mowa o lukach wszelkiej maści, jak się tak zastanowić to nie ma oprogramowania bez luk, tyle, że o niektórych nie mamy pojęcia dlatego wydaje nam się, że dany program nie posiada luk.
A co do Foxita to kiedyś był to bardzo fajny czytnik pdf jednak od kilku aktualizacji jest coraz gorszy
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Jeśli macie problem z nieaktualną wtyczką Foxit do Firefoxa to jest instalator aktualizacji wtyczki bez reinstalacji samego Foxit Readera, Wtyczka jest bezpieczna. Wersja wtyczki :2.2.3.111

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
ff.jpg
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Ola napisał:
Teraz wszędzie mowa o lukach wszelkiej maści, jak się tak zastanowić to nie ma oprogramowania bez luk, tyle, że o niektórych nie mamy pojęcia dlatego wydaje nam się, że dany program nie posiada luk.
A co do Foxita to kiedyś był to bardzo fajny czytnik pdf jednak od kilku aktualizacji jest coraz gorszy

Ja od siebie polecę program "PDF-XChange Viewer" - lekki i jak dotąd nie słyszałem żeby miał jakieś luki. Swego czasu nawet była wersja lite za free.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36234
Reakcje/Polubienia
25354
Miasto
Trololololo
Kiedyś myślałem że foxit jest lekki, podobnie myślałem jak używałem PDF-XChange Viewer ale jednak najlżejszy i najszybszy przeglądarek pdfków to Sumatra PDF produkcji polskiej,

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Wtykę też ma do przeglądarek i zapewne jest bezpieczniejsza bo po prostu jest mało popularna, ogólnie polecam.
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
Kiedyś myślałem że foxit jest lekki, podobnie myślałem jak używałem PDF-XChange Viewer ale jednak najlżejszy i najszybszy przeglądarek pdfków to Sumatra PDF produkcji polskiej
Dokładnie, nie ma nic lepszego :yes master :yes master
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
marsellus napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
Kiedyś myślałem że foxit jest lekki, podobnie myślałem jak używałem PDF-XChange Viewer ale jednak najlżejszy i najszybszy przeglądarek pdfków to Sumatra PDF produkcji polskiej
Dokładnie, nie ma nic lepszego :yes master :yes master

Gdyby jeszcze nie był tak obrzydliwie paskudny...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36234
Reakcje/Polubienia
25354
Miasto
Trololololo
Interfejs Sumatry PDF jest minimalistyczny czyli jak dla mnie taki jaki ma być no i program jest szybki + zużywa znikome ilości zasobów, a porównując do konkurencji jest ultra lekki.
 
Do góry