Niesamowity program , który wam polecam !

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam ad kilku godzin testuję ten soft i jestem pod jego wrażeniem , mowa tu o programie : Video Downloader Bywifi 2.8.1
Powiem jedno jestem wielbicielem YouTube mam tam swój kanał , oglądam sporo filmów wideo i tak jak i mnie pewnie i was denerwowało ich przycinanie albo nawet film stawał całkiem i nie można było swobodnie go obejrzeć .
Co ciekawe mam dość szybkie łącze 20 MB i te problemy często występowały , próbowałem różnych wynalazków między innymi SPEEDbit Video Accelerator i zupełnie przynajmniej u mnie się nie sprawdził .
Ten program o którym piszę znalazłem w necie przypadkiem , jest to bardzo ciekawy soft i co najgorsze całkiem nie dawno zaprzestano jego dalszego rozwoju a strona domowa tego programu nie odpowiada . ostatnia dostępna wersja to właśnie 2.8.1.
Na obejrzanych do tej pory filmikach a było ich ze 40 różnej długości ani razu nie zawiódł , co ważne jest darmowy , ja wybrałem accelerator bo mnie interesował najbardziej ale przy instalacji otrzymujemy trzy moduły do przyspieszania oglądanych filmów wideo czyli ich buforowanie i to co ważne nie tylko na YouTube ale chodzi także o inne wielkie portale na których to stronach znajdują się filmiki ikonka acceleratora siedzi sobie w trayu i nikomu nie przeszkadza , co ciekawe to gdyby nie to że mamy spore przyspieszenie przy ładowaniu wideo to w ogóle nie wiedzielibyśmy że coś jest robione. Kolejne dwa moduły to downloader i moduł który konwerteruje ściągnięte filmiki aby można je było obejrzeć na ekranie telefonu , przyznam że z tych modułów nie korzystałem , tak jak wspomniałem mnie interesował tylko accelerator . Program jest lekki to raptem ponad 7 mb i jak wspomniałem darmowy i co ważne działa a skoro działa u mnie będzie i u was mam Windows 7 64 bitowy i śmiga aż miło i teraz o technologi działania tego softu i tu ciekawostka transkodowanie i przyspieszenia P2P strumieniowej transmisji wideo na takiej zasadzie to działa a tu link do poczytania i pobrania softu.
A ja mam do wszystkich prośbę aby napisali o swoich wrażeniach z tym programem no i o tym jak działają pozostałe dwa moduły bo jak wspomniałem wcześniej, tych nie używałem !
A oto link :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Program nie jest po polsku ale jest bardzo prosty w użytkowaniu , tak właściwie to nic nie trzeba w nim ustawiać .
:)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35939
Reakcje/Polubienia
25032
Miasto
Trololololo
Dzięki Tadek59 :ok , nie słyszałem o tym programie ale z tego co można wyczytać to całkiem całkiem się zapowiada.
Bywifi Video Downloader jest bezpłatnym narzędziem służącym do pobierania oraz transkodowania plików wideo.

Bywifi Video Downloader obsługuje również akcelerację P2P przy pobieraniu danych z takich serwisów jak Youtube, Dailymotion, Metacafe, MySpace, Yahoo oraz wiele innych. Co ciekawe, w Bywifi Video Downloader zaimplementowano takie technologie jak P2SP czy też obsługę wielu zadań jednocześnie.

Bywifi Video Downloader to aplikacja, która znacznie przyspieszy ściąganie oraz pobieranie plików na zasadzie streaming z wielu, znanych serwisów.

Czyli tak:
Przyśpiesza buforowanie (filmy ogląda się płynnie )
ma wbudowaną wyszukiwarkę
Pozwala pobierać filmy
Pozwala konwertować do innych formatów
program do pobrania

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Proszę bardzo-moje wrażenia-faktycznie siedzi w trayu i śmiga aż miło-niestety za bardzo nie wiem jaką ma spełniać funkcję :dziwak ? Żadnego "przyspieszenia buforowania" dzięki niemu na YouTube nie zauważyłem,natomiast zwiększony czas pracy procka już tak.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Hm , to dziwne u mnie jest okay , do tej pory co 3 , 6 , 8 oglądany filmik się przycinał teraz każdy śmiga bez cięć na YouTube jestem od 2008 roku i mam już za sobą kilkanaście tysięcy obejrzanych filmów , więc ten program dla mnie to wybawienie.
A i jeszcze jedno program współpracuje ze wszystkimi znanymi przeglądarkami ja akurat mam comodo dragon .
Co do procesora to chyba zależy od jego mocy ja mam Intel Pentium 2,13 GHz duo i nic takiego nie zauważyłem .
Czekam na kolejne opinie :)
 
A

Anonymous

Ulala :dziwak a ja widzę różnicę i to sporą, choć nie przy wszystkich filmikach :scratch Pasek buforowania popierdziela jak szalony :jezyk
 
A

Anonymous

Łoł, dzięki wielkie Tadek, ostatnio właśnie zauważyłam to przycinanie filmów i na ogół rezygnowałam z przebywania na YouTube, a tu taka miła niespodzianka, jeszcze raz dziękuję :suuper
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Dzięki za informacje o tym programie. Z opisu wynika że warto go wypróbować.
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
117
Miasto
Wrocław
Wypróbowałem ten program na YouTube i jestem pod wrażeniem, w końcu filmy bez przycięć mogę oglądać. A mam łącze tylko 1 MB/s. :piwko
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Żadnego kopiowania i wklejania linków do: zdjęć, filmików czy muzyki DownloadHelper kliknięcie w ikonkę i jazda. :yahoo
O wyborze dostępnej jakości nie ma co nawet wspominać :hippie
A tak na marginesie chciałem pobrać instalator by mu się przyjrzeć nie co bliżej i póki co FF generuje błąd wczytywania strony - zobaczymy rankiem.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35939
Reakcje/Polubienia
25032
Miasto
Trololololo
pss napisał:
Żadnego kopiowania i wklejania linków do: zdjęć, filmików czy muzyki DownloadHelper kliknięcie w ikonkę i jazda. :yahoo
O wyborze dostępnej jakości nie ma co nawet wspominać :hippie
A tak na marginesie chciałem pobrać instalator by mu się przyjrzeć nie co bliżej i póki co FF generuje błąd wczytywania strony - zobaczymy rankiem.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Dzięki Panowie :dziękuję - ale dlaczego sam nie sprawdziłem czy programu nie rozpowszechniają inne portale? :zawsty
 
Do góry