Odzyskiwanie sms w systemie android

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Witam. Bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu smsów z telefonu Android 6. zrobiłem kopię zapasową programem Apowersoft Phone Manager do pliku xml ale teraz w żaden sposób nie mogę ich odzyskać. Telefon to hamer energy i nie da się go zrootować próbowałe różnych programów ale nic z tego może wy macie jakieś pomysły z góry dzięki
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Witam. Bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu smsów z telefonu Android 6. zrobiłem kopię zapasową programem Apowersoft Phone Manager do pliku xml ale teraz w żaden sposób nie mogę ich odzyskać. Telefon to hamer energy i nie da się go zrootować próbowałe różnych programów ale nic z tego może wy macie jakieś pomysły z góry dzięki
W programie nie ma opcji przywracania :??
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Są opcje przywracania ale ja nie zrobiłem kopii zapasowej całego telefonu z aplikacjami tylko samych smsów
do pliku xml i w żaden sposób nie mogę tego przywrócić może ktoś będzie wiedział jak to zrobić. Napisałem też do pomocy technicznej programu może oni pomogą
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
A Ty chcesz je odzyskać w taki sposób żeby odczytać je w telefonie czy w ogóle mieć do nich wgląd np. z poziomu komputera?
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
chcę je miec w telefonie

próbowałem programem super backup
oraz sms backup and restore i nic odczytuje on pliki xml ale tylko te które sam stworzy a ja wyexportowałem wiadomości do pliku xml ale w programie Apowersoft Phone Manager

może da się ten plik jakośprzekonwertować na jakiś inny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
chcę je miec w telefonie

próbowałem programem super backup
oraz sms backup and restore i nic odczytuje on pliki xml ale tylko te które sam stworzy a ja wyexportowałem wiadomości do pliku xml ale w programie Apowersoft Phone Manager

może da się ten plik jakośprzekonwertować na jakiś inny
Spróbuj może tym
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4338
Reakcje/Polubienia
5736
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Dzięki wszystkim za podpowiedzi ale poradziłem sobie inaczej
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Chodziło mi tylko i wyłącznie o smsy od jednej osoby a że moja mama dostaje od niej te same smsy co ja więc po prostu importowałem te smsy z telefonu mojej mamy na drugi raz będę miał nauczkę. Przestrzegam też innych przed przywracaniem telefonu do ustawień fabrycznych należy zrobić kopię smsów i kontaktów najlepszy program do backupu smsów okazuje się
iDnT7VVpdMXlhxRaXFPFsB66zKDQhTfnWDp7M3P2g20HtaH7E4Tv1cpETO3fU-Lx-A=s180

SMS Backup & Restore a do przywrócenia moich kontaktów użyłem konta google.

mam jeszcze do Was pytanie: posiadam telefon z androidem 6 a wyszła już aktualizacja do androida 7 czy warto kombinować i zmieniać system i czy będe mógł wrócić do poprzedniego systemu jeśli coś nie będzie grało np przez przywrócenie ustawień fabrycznych? czy można zrobić downgreade albo kopię systemu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Chodziło mi tylko i wyłącznie o smsy od jednej osoby a że moja mama dostaje od niej te same smsy co ja więc po prostu importowałem te smsy z telefonu mojej mamy na drugi raz będę miał nauczkę. Przestrzegam też innych przed przywracaniem telefonu do ustawień fabrycznych należy zrobić kopię smsów i kontaktów najlepszy program do backupu smsów okazuje się
iDnT7VVpdMXlhxRaXFPFsB66zKDQhTfnWDp7M3P2g20HtaH7E4Tv1cpETO3fU-Lx-A=s180

SMS Backup & Restore a do przywrócenia moich kontaktów użyłem konta google.

mam jeszcze do Was pytanie: posiadam telefon z androidem 6 a wyszła już aktualizacja do androida 7 czy warto kombinować i zmieniać system i czy będe mógł wrócić do poprzedniego systemu jeśli coś nie będzie grało np przez przywrócenie ustawień fabrycznych? czy można zrobić downgreade albo kopię systemu
Zacznij od sprawdzenia czy dla twojego modelu telexa przewidziana jest aktualizacja do 7.
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
A wie ktoś jak wyłączyć nakładke ekranową bo po wgraniu wszystkich programów nie mogę uruchomić aparatu. czy jest jakaś apa do tego?
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4338
Reakcje/Polubienia
5736
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry