Orange rozdaje darmowy internet

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9848
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Jeszcze coś dla użytkowników Orange na kartę i w abonamencie - 10g za znalezienie w apce 4 jajek:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9848
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
20gb internetu od Orange w aplikacji "Mój Orange" dla posiadaczy abonamentu. Ważne do końca okresu rozliczeniowego:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1652
Reakcje/Polubienia
1749
Zostało mi już tylko 6 dni do końca abonamentu w Orange!
Jak ja się cieszę, że wreszcie skończy się ten koszmar!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24604
Miasto
Trololololo

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1652
Reakcje/Polubienia
1749
Mam Orange i brak koszmaru.
Orange blokuje mi usługi typu VoLte i VoWiFi a także sieć 5G, bo telefon kupiony na wolnym rynku (a nie w ich salonie) i nie ma „certyfikacji” tego opratora.
U pozostałych operatorów wszystko śmiga a różnica prędkości w porównaniu do Plus zadziwia. Plus jest 30 razy szybszy.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24604
Miasto
Trololololo
Orange blokuje mi usługi typu VoLte i VoWiFi a także sieć 5G, bo telefon kupiony na wolnym rynku (a nie w ich salonie) i nie ma „certyfikacji” tego opratora.
U pozostałych operatorów wszystko śmiga a różnica prędkości w porównaniu do Plus zadziwia. Plus jest 30 razy szybszy.
Ja nie mam telexa od nich, napisałem na czacie i włączyli bez pytania czy kupiony u nich czy nie.
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1652
Reakcje/Polubienia
1749
Ja nie mam telexa od nich, napisałem na czacie i włączyli bez pytania czy kupiony u nich czy nie.
Ja byłem w salonie, dzwoniłem do pomocy technicznej. Mój IMEI nie figuruje w bazie certyfikowanych przez Orange. Zaproponowali mi 100 zł zniżki na zakup nowego smartfona w ich salonie. Ale na problemy z zasięgiem nie pomogą, bo w najbliższych latach w mojej okolicy nie ma planów na kolejne stacje przekaźnikowe.

Zmieiłem operatora i migracja da mi spore oszczędności finansowe i ogromny wzrost prędkości netu.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9848
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55679
Orange powraca z darmowym podarunkiem w ramach akcji "Środy z Mój Orange". Od środy, 24 maja, można odebrać 7 GB z darmowej paczki internetu. Bez żadnych haczyków, dodatkowych subskrypcji czy ukrytych płatności. I aby to zrobić, potrzebujecie jedynie kilku klików. Oraz dostępu apki Orange.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55679
Orange jako pierwszy operator postanowił rozpocząć wakacyjne rozdawanie darmowych gigabajtów. Na pierwszy rzut idzie aż 100 GB transferu danych. Z tego darmowego pakietu danych mogą skorzystać niemal wszyscy klienci Orange, a ważny jest on do końca wakacji.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Piotr13

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
162
Reakcje/Polubienia
63

Dzień Dziecka z Orange na kartę​

Darmowe 7 GB oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y przez 7 dni. Odbierz prezent i wyślij bezpłatny SMS o treści DZIECKO pod 364 lub włącz w aplikacji Mój Orange. Promocja trwa do 6 czerwca.

orange_fb_prezentoferta_copy.jpg

Prezent dla klientów z usługą
„Rozmowy i SMSy bez limitu + GB”
Przedłuż swój obecny cykl usługi o dodatkowe 7 dni i odbierz 7 GB ekstra.
Wystarczy wysłać darmowy SMS o treści PREZENT pod 364 lub włączyć w aplikacji Mój Orange.
Prezent dla klientów w taryfie
„Zawsze Bez Limitu”
7 dni nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów oraz 3,5 GB za darmo.
Wystarczy wysłać darmowy SMS o treści NIESPODZIANKA pod numer 364 lub włączyć w aplikacji Mój Orange.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9848
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
4x20GB w wakacje od Orange Flex. W aplikacji przechodzimy do zakładki "Klub Flex" i generujemy indywidualny kod. Aby dodać kolejny trzeba usunąć poprzedni. Pakiet ważny przez 30 dni. Najpóźniej aktywować można do 31.lipca.
Szczegóły w aplikacje.
 
Do góry