Paragon Backup & Recovery 2013 Free (English)!

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Paragon Backup & Recovery 2013 Free (English)!

Backup & Recovery 2013 to aplikacja przeznaczona do tworzenia i odzyskiwania kopii zawartości całego dysku bądź wybranych partycji.

br_ban_220x176.jpg


Program jest w pełni zgodny z systemem Windows 7 i 8, wyposażono go w wygodny zestaw kreatorów i zaawansowane możliwości tworzenia, zapisywania i odzyskiwania danych. Backup & Recovery 2013 obsługuje wiele metod archiwizacji i przechowywania stworzonych kopii, w tym zapis na nośnikach Blu-ray, w Internecie, na nośnikach typu pendrive bądź w ukrytych na dysku partycjach. Aplikacja wspiera wiele popularnych systemów plików charakterystycznych dla Windowsa, Linuksa i Mac OS X oraz obsługuje dyski PATA, SATA, SCSI, zewnętrze nośniki i karty pamięci.

Backup & Recovery 2013 Free wyposażony jest także w podstawowe narzędzia do zarządzania partycjami na dysku.

How to register:

Step1:


Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola. Wprowadzone informacje pozostaną poufne.

Step2:

Gdy rejestracja została zakończona, wyślemy Ci numer seryjny i klucz produktu, który pozwoli Ci zainstalować oprogramowanie. Dlatego należy zadbać, aby wprowadzić adres e-mail poprawnie.
Proszę pamiętać, że Paragon nie wyśle ci linku bezpośredniego pobierania .

AshampooS_xqanrsn.jpg


plik exs


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

rejestracja do promocji


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

opis info z dobreprogramy.pl :szef
 

hardcore

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Gabberland
Świetny program i jeszcze nigdy nie zawiodłem się na nim.
Próbowałem wielu,ale na moim sprzęcie,inne tego typu programy...
"wykrzaczały" się:( Nie twierdzę,że są złe,ale mój złomik nie dawał z nimi rady.
Wkrótce sprawdzę te programy na nowym sprzęcie i możliwe,że jakiś inny programos
przypasuje mi do gustu? :)
 
Do góry