Pegasus VPN. Windows

A

Anonymous

Pegasus VPN. Windows Only $0
Pegasus VPN to kolejny program za pomocą którego można surfować bezpieczne w internecie, jak chwali się producent, Pegasus VPN zapewnia skuteczną ochronę, tak skuteczną że nawet producent nie wie z jakiego adresu IP korzystasz.
Surf Anonymously

Hide your IP address and surf anonymously. PegasusVPN makes it harder for third parties to know who you are on the Internet. Not even we know what IP address you have.

nie testoweałem ,nic nie mogę powiedzieć

tyle że za free
jak ktoś chce,to niech napisze opinię :)


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10659
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dodaj link to potestujemy :hippie
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36017
Reakcje/Polubienia
25119
Miasto
Trololololo
Wszyscy teraz lecą na VPNach, każdy wydaje swój, w teorii ciekawy sposób na monitorowanie i to jeszcze na własne życzenie.Ciekawe jak jest w praktyce.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10659
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Program bardzo minimalistyczny. Po zarejestrowaniu na maila przychodzi hasło. Logowanie i później tylko trzy opcje - zmiana lokalizacji, rozłączenie i zamknięcie programu. Wszystko obsługujemy z traya bo nie ma żadnego onka głównego (oprócz logowania). Wśród lokalizacji: USA, Wielka Brytania, Kanada, Niemcy, Francja, Rosja i Singapur - ten ostatni nie działa. Prędkość przy pomiarach od 20% do 80% rzeczywistych możliwości. Zarówno na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
jak i
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
żadnych przecieków (z włączoną odpowiednią funkcją w uBlock) nie uświadczyłem. Jak ze zbieraniem danych nie wiem bo na stronie za dużo o tym nie ma.
 

Sakha

Wygadany
Dołączył
8 Styczeń 2016
Posty
75
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Tu i Tam
OXYGEN THIEF napisał:
Wszyscy teraz lecą na VPNach, każdy wydaje swój, w teorii ciekawy sposób na monitorowanie i to jeszcze na własne życzenie.Ciekawe jak jest w praktyce.
Podobnie rzecz ma się z programami typu AntiVirus itp. sporo firm wchodzi na ten rynek bo dane same wpadają a trudno żeby ktokolwiek blokował w połączeniach programy z tej półki itp :)
 
A

Anonymous

Ponieważ moja roczna promocyjna subskrypcja na "F-Secure Freedome" po 3 m-cach się skończyła :szydera (sr...ł ich pies :fakolec )
zainstalowałem to cudo ... i działa :zaciesz
wiec zostawiam , mi do promocji starczy :) dzięki za info :ok
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Lepiej chyba trzymać się od tego czegoś z daleka.
Test DNS:

3Sc4VVo.jpg

Duża ilość niepewnych/nieznanych/DNS-ów, poza jedna lokalizacją.
Szczegółowo dla wybranego DNS-a wygląda to tak:

uEGOpOC.jpg


No a tak wygląda to w przypadku innego, pewniejszego VPN-a:

y2p6hsd.jpg


cRYPY83.jpg


The answers from a poisoned nameserver cannot be trusted. You may be redirected to malicious web sites that will try to steal your identity or infect your computers with malware
The essence of the problem is that DNS resolvers don't always use enough randomness in their transaction IDs and query source ports. Increasing the amount of randomness increases the difficulty of a successful poisoning attack.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36017
Reakcje/Polubienia
25119
Miasto
Trololololo
Więc jesteście teraz totalnie anonimowi :yhy
 
Do góry