OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
37041
Reakcje/Polubienia
26041
Miasto
Trololololo
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


2024-07-02_215050.jpg


PhoXoSee to lekka, szybka, darmowa przeglądarka zdjęć dla systemów Windows 10/11 (64-bit) . Dzięki minimalnemu zużyciu pamięci możemy uruchomić PhoXoSee na dowolnym urządzeniu nie martwiąc się o problemy z wydajnością. PhoXoSee pozwala z łatwością porządkować i wyszukiwać swoje zdjęcia według daty wykonania, usprawniając proces zarządzania zdjęciami. Dodatkowo PhoXoSee umożliwia skalowanie obrazów SVG bez utraty jakości zapewniając że zdjęcia zawsze będą wyglądać najlepiej. PhoXoSee pozwala również zwiększyć wrażenia z oglądania obrazów dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu efektów w czasie rzeczywistym. PhoXoSee daje również możliwość wyszukiwania zdjęć według daty wykonania, wyświetlania lokalizacji GPS, w której zdjęcie zostało zrobione oraz masowej konwersji z formatu SVG do formatu PNG. Konfigurowalny interfejs użytkownika umożliwia przeglądanie obrazów na pełnym ekranie i bez obramowań a także ma wbudowaną obsługę 12 języków.Instalator programu to jedynie 3.8 MB
Program dostępny jest również w wersji portable.


Strona producenta:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Pobieranko:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

RicoRicowski

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Maj 2022
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Zastanawia mnie tylko jedno - jakim cudem ktoś opowiada o plikach SVG w kontekście zdjęć i do tego jeszcze opowiada, jakim to killer feature jest skalowanie owych SVG "bez utraty jakości"…
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
37041
Reakcje/Polubienia
26041
Miasto
Trololololo
Zastanawia mnie tylko jedno - jakim cudem ktoś opowiada o plikach SVG w kontekście zdjęć i do tego jeszcze opowiada, jakim to killer feature jest skalowanie owych SVG "bez utraty jakości"…
Całkiem możliwe że trochę mnie poniosło :) .
 
Do góry