Pilna pomoc dla Ninki Kublik

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Sorgi napisał:
Dziękuję bardzo wszystkim za okazywaną pomoc :)).

Ps.

Tak sobie pomyślałem czy Administracja forum przystała by na to by przenieść temat w jakieś bardziej widoczne miejsce forum by nie znikneła prośba o pomoc Nince w natłoku innych tematów ??.

To samo chciałem właśnie zaproponować, a idąc dalej może administracja przekaże jakaś drobne od siebie :pala a tak poważnie temat powinien być podpięty w widocznym miejscu - żeby nie ginął w natłoku innych tematów !!
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
SMS wysłany! :ok
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Może ktoś jeszcze się dołoży - cel zbiórki jest bardzo szczytny :dziękuję
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Ja pomogłem poprzez stronkę siepomaga.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Przepraszam Oxy że nie ukrywam linka, ale uważam że w tym przypadku można zrobić wyjątek.
Wybrałem tę formę, bo wydaje mi się że większa część pieniędzy trafi do potrzebującej.
Nince życzę powrotu do zdrowia, a jej rodzicom siły.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36135
Reakcje/Polubienia
25246
Miasto
Trololololo
wcpicker napisał:
Ja pomogłem poprzez stronkę siepomaga.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Przepraszam Oxy że nie ukrywam linka, ale uważam że w tym przypadku można zrobić wyjątek.
Wybrałem tę formę, bo wydaje mi się że większa część pieniędzy trafi do potrzebującej.
Nince życzę powrotu do zdrowia, a jej rodzicom siły.
Nie przepraszaj, nawet jak nie wstawisz linku w tag code to i tak będze niewidoczny, tagujesz w code w innym celu.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

To samo chciałem właśnie zaproponować, a idąc dalej może administracja przekaże jakaś drobne od siebie :pala
sheriff a skąd wiesz że nie przekazała jak i inni userzy którzy się tu nie wpisali, może niektórzy chcą pozostać anonimowi. :hippie
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
OXY luz ziom napisałem to w formie żartu o administracji :hippie , nie twierdze że nie przekazałeś :dziękuję , tylko dziwie się że ktoś chce pozostać anonimowy :eek: :scratch :nea , bo dobrymi uczynkami trzeba się szczycić :yahoo a nie ukrywać , chyba że ktoś ma panów ze skarbowego na głowie :eek: :szydera

article
:szydera
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
hansik napisał:
Generalnie nie lubię tego typu akcji ze względu na zarobki pośredników typu sieć komórkowa (chyba nie zerowe? nie wiem). Lepiej chyba komuś konkretnemu na konto, ale ponieważ prośba jest na forum - poszło. Z życzeniami zdrowia dla maluszka.
Też nie wierzę, że Plus nic z tego nie bierze. Inna sprawa to Caritas. Niestety ale ta fundacje przejada sporo środków, które nie idą na działalność statutową a na samo prowadzenie działalności. Miejmy nadzieję, że w tym wypadku jest inaczej i większość pieniędzy z sms-ów (najlepiej wszystkie) trafią na konto małej.

Wysyłajcie ludzie sms-y, przelewajcie kasę bezpośrednio na konto Ninki (tak chyba najlepiej) i wpisujcie się lub nie :)
Z własnego doświadczenia wiem, że można na was liczyć :dziękuję

___________________________________________________________________

Wygląda na to, że mój post popsuł ładnie rozwijający się wątek. Dlatego wycofuję się z części wpisu i przepraszam wszystkich, których mogłem urazić.
___________________________________________________________________

SMS oczywiście wysłany. Do tego w kilku szkołach ruszyła dziś akcja reklamowa "Życie dla małej Ninki". Mam nadzieję, że choć trochę osób wykaże się sumieniem i wyśle chociażby SMS-a.

Pozdrawiam wszystkich ludzi WIELKIEGO SERCA

:england
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
SMS wysłany

Życzę dużo zdrowia dla małej Ninki :)
 
Do góry