Pobieranie filmu: Slimjet vs Firefox

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Jak to jest, że pod Firefox mogę sobie wejść w Informacje o stronie i z zakładki Media bez problemu pobrać filmik mp4 z cda.pl, a na Slimjet nawet nie wiem gdzie szukać tego linku do filmu. Po kliknięciu w Wyświetl informacje o witrynie są tylko jakieś pierdolety, a po wywołaniu konsoli DevTools, w zakładce Source jest wprawdzie folder Video, ale nic sensownego w nim nie znajduję, a w każdym razie nie widzę tam odnośnika do pliku mp4. Gdzie na Slimjet mam szukać tego, co jest w zakładce Media na Firefox?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24869
Miasto
Trololololo
Jak to jest, że pod Firefox mogę sobie wejść w Informacje o stronie i z zakładki Media bez problemu pobrać filmik mp4 z cda.pl, a na Slimjet nawet nie wiem gdzie szukać tego linku do filmu. Po kliknięciu w Wyświetl informacje o witrynie są tylko jakieś pierdolety, a po wywołaniu konsoli DevTools, w zakładce Source jest wprawdzie folder Video, ale nic sensownego w nim nie znajduję, a w każdym razie nie widzę tam odnośnika do pliku mp4. Gdzie na Slimjet mam szukać tego, co jest w zakładce Media na Firefox?
Skoro nie ma to sobie zainstaluj rozszerzenie do pobierania filmów.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Skoro nie ma to sobie zainstaluj rozszerzenie do pobierania filmów.
No dobra, ale na FF dość często korzystałam z tej zakładki Media, bo mogłam stamtąd wyciągać wszelkie media, czyli nie tylko filmy, ale też obrazy, animacje itp. Jak to możliwe, że Slimjet nie udostępnia czegoś takiego? W sumie już prawie nie używam FF, ale z tego powodu muszę go jednak trzymać na dysku :/ To jakaś beznadzieja...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24869
Miasto
Trololololo
No dobra, ale na FF dość często korzystałam z tej zakładki Media, bo mogłam stamtąd wyciągać wszelkie media, czyli nie tylko filmy, ale też obrazy, animacje itp. Jak to możliwe, że Slimjet nie udostępnia czegoś takiego? W sumie już prawie nie używam FF, ale z tego powodu muszę go jednak trzymać na dysku :/ To jakaś beznadzieja...
Firefox i Slimjet to dwie różne przeglądarki, skoro brakuje Tobie tej funkcji w Slimjet to otwierasz stronę producenta Slimjet , wchodzisz na ich forum lub piszesz na kontakt i zwracasz się do nich z prośbą o dodanie takiej właśnie funkcji coś na wzór tak jak jest w Firefoxie.

Producenci dzięki takim zgłoszeniom rozszerzają w coraz to nowszych wersach możliwości programów.
Chcesz coś nowego to po prostu piszesz.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Czyli jednak nie ma w Slimjet nic takiego? Miałam nadzieję, że po prostu jest jakoś mocno skitrane i nie umiem znaleźć. Dziwi mnie taki brak... W takim razie w Chrome pewnie jest tak samo?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24869
Miasto
Trololololo
Czyli jednak nie ma w Slimjet nic takiego? Miałam nadzieję, że po prostu jest jakoś mocno skitrane i nie umiem znaleźć. Dziwi mnie taki brak... W takim razie w Chrome pewnie jest tak samo?
ja tego nie wiem czy nie ma, skoro kopałaś i nic nie wykopałaś to pewnie nie ma.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19194
Reakcje/Polubienia
55830
Gdzie na Slimjet mam szukać tego, co jest w zakładce Media na Firefox?
W slimJet - DevTools i następnie Network/Media

3jEyZAIg.png
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
@Grandalf - niewiele widać na Twoim zrzucie, bo jest pomniejszony, ale ja w Network -> Media mam tylko coś takiego:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:(
Właśnie wydawało mi się, że gdzieś coś takiego było w tym DevTools, ale przejrzałam wszystkie zakładki i nic nie znalazłam. Może to u mnie jakoś felernie działa i nie wyświetla tego co powinno?
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19194
Reakcje/Polubienia
55830
@Grandalf - niewiele widać na Twoim zrzucie, bo jest pomniejszony
Tu masz źródło i widać dobrze: hxxps://imgur.com/a/L1CZWdM
ale ja w Network -> Media mam tylko coś takiego:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:(
Właśnie wydawało mi się, że gdzieś coś takiego było w tym DevTools, ale przejrzałam wszystkie zakładki i nic nie znalazłam. Może to u mnie jakoś felernie działa i nie wyświetla tego co powinno?
Pisze jak byk, żeby po otwarciu Network -> Media zastosować skrót Ctrl+R :)
 
Ostatnia edycja:

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Pisze jak byk, żeby po otwarciu Network -> Media zastosować skrót Ctrl+R
Ano pisze coś o nagrywaniu aktywności sieciowej, a skąd ja mogłam wiedzieć, co to w ogóle oznacza :p Powinno z automatu się pokazywać tak jak w FF ;)
No ale najważniejsze, że sprawa rozwiązana, dziękuję za wyjaśnienie :) Rzadko z tego korzystam, więc pewnie za 2-3 miesiące zapomnę, bo bardzo to nieintuicyjnie rozwiązane :p
 
Do góry