Prawda o firmie Apple?

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35999
Reakcje/Polubienia
25100
Miasto
Trololololo
skwarek z dzióbkiem na buzi która musi pokazać kozaczki.
Prawdę powiada.Teraz kupuje się takie duperele nie dlatego że są innowacyjne, rewolucyjne czy chociaż potrzebne ale dlatego ktoś tam sobie kupił i ja też muszę mieć bo przecież nie mogę być gorszy i chcę należeć do sztucznie wykreowanej "elitarnej" grupy.Jednym słowem mają świetnych marketingowców. :wariat , wystarczy zobaczyć co się działo przed sklepami jak wypuścili v5.

Wcale się nie dziwię że sądy rozstrzygają przychylnie dla nich, podobno w Chinach jest to samo czyli dla swoich.
 
A

Anonymous

Rząd amerykański ma tak naprawdę w dupie,biednych amerykanów i średnią klasę społeczną,ma ich gdzieś
Tak ? To zapraszamy serdecznie do Polski...u nas rząd dba o wszystkich :szydera
jeżeli ma się wpływy w elicie w Stanach Zjednoczonych,to można zostać prezydentem
Ciekawa konstatacja :eek: bo ja myślałem,że trzeba mieć poparcie : finansjery która z sponsoruje wielomilionowe koszta takiej kampanii
kozaczki na pokaz-też się nie zgodzę...bo jak ktoś kupuje gajer od Bossa,laczki on Manolo Blahnika czy torebki od Prady...to znaczy,że chce się pokazać ? Bogaci twierdzą,że : za jakość się płaci :klawik.
A co do produktów Apple to się nie wypowiadam...jest u nas na Forum Ekspert od tych spraw czyli drPolak900-On używa wszelkiego rodzaju iMac-ów i iPhone,więc zaczekam na jego opinię.

BTW.10.09 minuta-o jakiś biedny Amerykanin przejechał BMW serii 7 :dziwak
 
Do góry