Probem z wyświetlaniem kursorów

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Witajcie,
mam problem z prawidłowym wyświetlanie kursorów w C:\Windows\Cursors, wygląda to tak:

MiDjs.png


Po prostu niektóre kursory wyglądają jak ikony programów. Teoretycznie w niczym mi to nie przeszkadza bo w ustawieniach myszy kursory normalnie da się ustawić, ale strasznie mnie denerwuje, że są one wyświetlane nieprawidłowo, nie bardzo wiem co mam robić gdyż pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło.
Skanowałam już poprzez sfc /scannow, wszystko jest ok, podmieniałam kursory, ale dalej się tak wyświetlają. Przychodzi mi jeszcze tylko do głowy spróbować naprawić z płyty, albo przeinstalować system, ale tego ostatniego nie chcę robić gdyż ostatnio przeinstalowałam sporo systemów i jak m=pomyślę, że miałabym to robić jeszcze u siebie to robi mi się niedobrze na samą myśl o tym :(
Jeśli macie jakieś pomysły jak to naprawić, to bardzo Was proszę, piszcie.
Dziękuję

EDIT: Naprawianie z płyty nic nie pomogło gdyż nie został znaleziony żaden problem
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Jak otwierasz te pliki w przeglądarce graficznej to masz kursory czy błąd czy pusto ??
Irfan view otwiera kursory.
 
A

Anonymous

Irfan View otworzył kursor

IXqwU.png


Co ciekawe kiedy, wybierałam plik do otwarcia w Irfan View to kursory wyglądały normalnie

UuppT.png
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
czyli wszystko gra
nie przejmuj się tym
może akurat windows nie dał rady wczytać wszystkich miniatur (kursory są wyświetlane jako miniatury a nie pliki)
może antywirus akurat sobie skanował pliki kursorów, więc zablokował do nich dostęp
jeśli działa i nie ma problemu z kursorami to nie zaglądaj tam, nie będzie Cię denerwować
 
A

Anonymous

Dzięki wielkie Conti za pomoc, masz rację.

Problem rozwiązany

Wystarczyło uruchomić CMD z uprawnieniami administratora i wpisać


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Wywaliłaś zapchany cache i stworzył sobie nowy, aktualny.
Czasami też to się dziej z przeglądarkami fotek itp, jak nie odświeżą sobie cache to nie wyświetlają części miniaturek.
Przeglądarki internetowe też potrafią strzelić focha przy nie czyszczonym cache.
 
A

Anonymous

Tak wiem, właśnie dlatego to zrobiłam.
Właściwie nie miałam nic do stracenia, więc spróbowałam i się udało.

Jeszcze raz dzięki Conti
 
Status
Zamknięty.
Do góry