Problem z dźwiękiem w laptopie

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

Od pewnego czasu mam dziwne problemy z dźwiękiem w moim laptopie . Laptop to ProBook 4720s , sterowniki dźwięku najnowsze , na czym polega problem otóż kiedy przeglądam strony internetowe jest okay w głośnikach czy tez słuchawkach cisza tak jak być powinno , problem zaczyna się kiedy wejdę na YouTube i słucham muzy zaczynają się trzaski i pierdzenia , które potęgują się kiedy w trakcie słuchania wchodzę i przeglądam inne strony . Czasami dochodzi także do zawieszenia się strony , wzrasta wtedy obciążenie procesora . Przy odtwarzaniu z Winampa jest podobnie , myślałem że problem dotyczy zintegrowanej karty dźwiękowej , dokupiłem zewnętrzną kartę i jest to samo !
Wirusów nie ma komputer czysty , co może być przyczyną tego cięcia i pierdzenia w głośnikach czy też w słuchawkach , szukałem odpowiedzi w google , ba pytałem fachowców i nic , może ktoś ma pomysł co to może być i jak temu zaradzić :scratch
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
U mnie było podobnie, problem dotyczył sterowników karty dźwiękowej. Po odinstalowaniu i przywróceniu wszystko działało dobrze.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
No cóż to nic nie dało i jak pierdziało tak pierdzi :nea

Znalazłem problem , konia z rzędem temu co mi powie co było przyczyną , trafiłem na to zupełnie przypadkiem :wariat

Dam wam trochę czasu a potem napiszę co było przyczyną dodam żeby było łatwiej że to jeden z bardzo znanych i uznanych programów , wiele osób ma ten program na pokładzie swoich komputerów aż dziwne że u mnie powodował taki konflikt :dziwak

Okay co powodowało konflikt z dźwiękiem i trzaski to program malwarebytes anti-malware , po odinstalowaniu programu problem zniknął :D
 
Do góry