Problem z dodawaniem dodatków do Firefoxa

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
380
Reakcje/Polubienia
414
Chcę dodać jakikolwiek dodatek z przeglądarki Firefoxa klikając na ten dodatek czy inny wyświetla się do pobrania "Tylko w Firefosie - pobierz go teraz"
Dodatki które chcę dodać to ze strony Mozilla.
Poszukuję więc dodatku z pliku uBlock Origin Mozilla lub sposobu na możliwość dodawania dodatków.
Dokonałem zmian wartości ustawienia xpinstall.signatures.required na false w edytorze konfiguracji Firefoksa (stronie about:config) nic nie dało.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35809
Reakcje/Polubienia
24847
Miasto
Trololololo
Chcę dodać jakikolwiek dodatek z przeglądarki Firefoxa klikając na ten dodatek czy inny wyświetla się do pobrania "Tylko w Firefosie - pobierz go teraz"
Dodatki które chcę dodać to ze strony Mozilla.
Poszukuję więc dodatku z pliku uBlock Origin Mozilla lub sposobu na możliwość dodawania dodatków.
Dokonałem zmian wartości ustawienia xpinstall.signatures.required na false w edytorze konfiguracji Firefoksa (stronie about:config) nic nie dało.
Nie zmieniałeś czasem kiedyś user-agenta :??
Jak sprawdzisz na tej stronie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
to co masz tam podane :??

Tutaj masz uBlocka
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

instalacja
To install an extension manually, download the XPI file, then open Firefox and select 'Add-ons' from the menu. Drag and drop the downloaded file onto the list of currently available extensions. Click 'Install', then restart your browser when prompted to activate the extension.
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
380
Reakcje/Polubienia
414
Znalazłem winowajcę. Firefox jest anonimizowany przez Abelssoft AntiBrowser Spy. Dzięki za pomoc.
 
Do góry