Problem z F.B.Purity na Slimjet

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Niedawno F.B.Purity przestał ukrywać sponsorowane posty, bo Facebook coś tam pozmieniał. Twórca zaktualizował dodatek i podobno ma on teraz te posty ukrywać. Problem w tym, że u mnie pomimo aktualizacji nadal są widoczne. W ustawieniach mam zaznaczone ukrywanie sponsorowanych:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Już nawet przeinstalowałam ten dodatek, ale nie pomogło :( Czy da się coś z tym zrobić? Na fp dodatku ktoś miał podobny problem na Chrome, ale autor odesłał go tylko do informacji o wydaniu i przewodnika, gdzie nie znalazłam nic pomocnego, ale nie znam za bardzo angielskiego, a translator różnie tłumaczy i mogłam coś źle zrozumieć/pominąć...
Może ktoś tu używa F.B.Purity i będzie w stanie pomóc?
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
Niedawno F.B.Purity przestał ukrywać sponsorowane posty, bo Facebook coś tam pozmieniał. Twórca zaktualizował dodatek i podobno ma on teraz te posty ukrywać. Problem w tym, że u mnie pomimo aktualizacji nadal są widoczne. W ustawieniach mam zaznaczone ukrywanie sponsorowanych:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Z tego co widzę w changelogu, to pisze tak:
I’ve released an update to FBP (v27.2) that fixes the recent issue with the “Hide Sponsored Box / Posts” option, which was hiding more posts than it should have due to a Facebook code change.
Czyli zmiana kodu FB powodowała ukrywanie więcej niż potrzeba. Dalej mamy:
Fixed the hide “Sponsored Posts” bug, which was causing some “normal” posts as well as “Sponsored Posts” to be hidden.
I na koniec najważniejsze:
Please note this fix means the option will now only work correctly if your Facebook language is set to English (US or UK).
Wynika z tego, że twoim problemem jest inny język niż English (US or UK).
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
@Grandalf - dziękuję :) Nie zaglądałam wcześniej, bo albo nie dostałam powiadomienia, albo je jakoś przegapiłam i myślałam, że nikt nie odpisuje. To strasznie słabo, bo nie będę sobie zmieniać języka :( Na szczęście na razie działają mi na te posty filtry uBlocka, które podał mi użytkownik innego forum.
 
Do góry