Problem z komentarzami na stronie

kpw

Świeżak
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
20
Reakcje/Polubienia
0
witam,

zauważyłem wczoraj (hehe spostrzegawczy jestem) że wszystkie komentarze do danego tematu mają tą samą datę i godzinę. Dzisiaj dodałem komentarz do wpisu o wynikach konkursu WinRar o godzinie 10:15, a przy komentarzu pojawiła się godzina 08:55 tj. godzina dodania pierwszego komentarza.
Ładnie to widać przy wpisie "AI RoboForm Pro / Free" jest tam 7 komentarzy z tą samą godziną :)


pozdro dla wszystkich
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35809
Reakcje/Polubienia
24847
Miasto
Trololololo
ok,dzięki za info zobaczymy co da się z tym zrobić :)
 

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
jest to data i godzina zatwierdzenia komentarza przez administratora ... na blogu kazdy komentarz jest czytany, po czym dopuszczany do publikacji przez admina, czasem zatwierdza sie po kilka komentarzy naraz stad ta sama godzina przy kiku
 

kpw

Świeżak
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
20
Reakcje/Polubienia
0
m4cios napisał:
jest to data i godzina zatwierdzenia komentarza przez administratora ... na blogu kazdy komentarz jest czytany, po czym dopuszczany do publikacji przez admina, czasem zatwierdza sie po kilka komentarzy naraz stad ta sama godzina przy kiku


W takim razie admin jest jasnowidzem skoro o godzinie 8:55 zatwierdził komentarz który napisałem o godzinie 10:15 :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35809
Reakcje/Polubienia
24847
Miasto
Trololololo
kpw napisał:
W takim razie admin jest jasnowidzem skoro o godzinie 8:55 zatwierdził komentarz który napisałem o godzinie 10:15 :)


No ba :D :D :D w końcu każdy admin ma nadprzyrodzone zdolności :dziwak :dziwak :dziwak :dziwak

Dobra lecę :p :p
 

kpw

Świeżak
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
20
Reakcje/Polubienia
0
OXYGEN THIEF napisał:
No ba :D :D :D w końcu każdy admin ma nadprzyrodzone zdolności :dziwak :dziwak :dziwak :dziwak


W takim razie musimy porozmawiać na temat sobotniego losowania LOTTO ;)
 

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
problem rzeczywiscie istnial ... kpw dzieki za zwrocenie uwagi, teraz wszystko powinno dzialac jak nalezy
 

kpw

Świeżak
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
20
Reakcje/Polubienia
0
m4cios napisał:
problem rzeczywiscie istnial ... kpw dzieki za zwrocenie uwagi, teraz wszystko powinno dzialac jak nalezy


Zauważyłem że wszystko jest już OK, z tego co się zorientowałem to jako godzinę dodania komentarza brał godzinę dodania newsa.

Nie żebym był materialistą, ale nie pogardzę jakimś prezentem np. licką na 180 dni (lub 90) KIS, lub WinRar ;)


P.S. jeżeli piszę bez sensu to sorki bo jestem już po kilku piwach i ledwo na oczy widzę :D



Pozdro dla całej ekipy
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35809
Reakcje/Polubienia
24847
Miasto
Trololololo
kpw napisał:
m4cios napisał:
problem rzeczywiscie istnial ... kpw dzieki za zwrocenie uwagi, teraz wszystko powinno dzialac jak nalezy


Zauważyłem że wszystko jest już OK, z tego co się zorientowałem to jako godzinę dodania komentarza brał godzinę dodania newsa.

Nie żebym był materialistą, ale nie pogardzę jakimś prezentem np. licką na 180 dni (lub 90) KIS, lub WinRar ;)


P.S. jeżeli piszę bez sensu to sorki bo jestem już po kilku piwach i ledwo na oczy widzę :D



Pozdro dla całej ekipy


o cholera :D :D :D zaobaczę co da się z tym zrobić :dziwak :dziwak :dziwak
 
Do góry