Problem z laptopem

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Chciałem wyczyścić dzisiaj wiatraczek od procesora i napotkałem problem. Chodzi o to, że po odkręceniu śrubek (na zdjęciu oznaczonych czerwonymi kółkami) panel nie daje się zdjąć. Nie wiem jak to dziadostwo się zdejmuję. Może ktoś z was wie? Gdy próbuję go podważyć to nic się nie dzieję. Nie chcę "na siłę" go otwierać bo jest zamocowany naprawdę solidnie. [advthumb]http://i.imgur.com/AEL38.png[/advthumb]
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
24999
Miasto
Trololololo
Może oprócz śrubek są zatrzaski i dlatego ciężko idzie, u mnie klapka jest wysuwana.Ja na twoim miejscu by podważył oczywiście z wyczuciem.Aha i czy na pewno wszystkie śrubki odkręciłeś ?? :wariat :scratch
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Tych śrubek jest bez liku najczęściej do o koła obudowy, pod baterią, pod klapką pamięci ram nawet, więc trzeba szukać z zatrzaskami się nie spotkałem ale nie wykluczone że są.
Jeszcze trzeba pamiętać że czasami serwisanci naklejają na śrubki "gwaranty" :szef
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
24999
Miasto
Trololololo
ale żeby dostać się do wiatraczka wystarczy 4 śrubki odkręcić, tak jak na foto.
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
4 śrubki, zatrzask od strony śrubek i "wsuwki" od strony wiatraczka. Zdaje się że w starym fujitsu - siemensie tak miałem -> po odkręceniu śrubek z 1 strony trzeba było podważyć a druga strona robiła za "częściowe zawiasy".
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
UNREAD_POSTprzez OXYGEN THIEF » 17 Lis 2011 16:48
ale żeby dostać się do wiatraczka wystarczy 4 śrubki odkręcić, tak jak na foto.
aaaaa faaktyczniee - u mnie nie wygląda to tak łatwo :scratch
 
Do góry