Problem z obrazem

Status
Zamknięty.

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Od pewnego czasu nie mam pełenego pokrycia kolorem otwieranych programów jak również i stron jaka może być przyczyna.
lTEiq.png
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Wczoraj właśnie DriverScanner pobrał mi aktualny sterownik karty graficznej ale nic nie pomogło.
 
A

Anonymous

A pokaż proszę jak wygląda u Ciebie dowolna strona www, która nie jest w pełni pokryta kolorem, może coś da się z tym zrobić
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
senior38 jaki masz system ??
Jeśli XP to kliknij na pulpicie PPM, wybierz właściwości i przejdź do zakładki ustawienia i daj zrzut.
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
A pokaż proszę jak wygląda u Ciebie dowolna strona www, która nie jest w pełni pokryta kolorem, może coś da się z tym zrobić
Pewnie że się da - wystarczy przywrócić oryginalne wersje sterowników i kłopoty ustąpią!
System prawidłowo odszukuje nieaktualne sterowniki i tylko te podpisane dzięki temu miałeś stabilny i wydajny system. Wszystkie te programy typu "DriverScanner" z czasem uwalają system i każdy musi przez to przejść prędzej czy później, a wtedy powstają posty typu "mam problem nie wiem co się dzieje, blue sc.... itp."
Życzę wytrwałości i samozaparcia - może będziesz miał więcej szczęścia :francuz
 
A

Anonymous

co do stron to wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i zobacz czy to coś pomoże

EDIT:

Panowie, oddaję tę sprawę w Wasze ręce bo źle się dzieje, jeżeli przy jednym problemie pomaga 1000 osób, wtedy jest z tego więcej szkody niż pożytku.
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Dość dawno nauczyłem się nie instalować żadnych geniuszy od usprawniania, automatycznego uaktualniania sterowników i innych śmieci.
Nie piszę, żeby nie stosować. Piszę, żeby robić to z głową albo wcale.

Wywal DriverScanner, tuneup i inne tego typu ustrojstwa. Wywal sterowniki karty graficznej. Wszystko to poprzez dodaj usuń programy, dla winXP do wywalenia sterowników możesz zastosować Driver Cleaner 3.3
Ściągnij ostatnie sterowniki whql i zainstaluj je.
Ściągnij instalator sieciowy dx i zainstaluj DirectX'a.

Wyczyść też cache przeglądarek internetowych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry