Problem z sanboxie

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Myślałem że sobie sam poradzę ale niestety poległem jak Niemcy pod Stalingradem :smutny Chodzi o to że znów sbie nie może się dogadać z zapora pc tools Podczas wczytywania stron niektóre z nich zamrażają się na kilkadziesiąt sekund a następnie wczytują się normalnie lecz gdy chcę przejść na kolejną podstronę to sytuacja się powtarza :pala ( przykład -komputerswiat.pl lub vbeta.pl ) Inne strony wczytują się normalnie także sytuacja ta występuje losowo :scratch Wszystko się zaczęło po aktualizacji sbie Z wersji 3.56 do 3.58 Myślałem że wersje beta albo 3.60 coś zmieni a tu nic :ireful Teraz jest 3.61.3 i problemik nadal występuje Dla pewności zainstalowałem nówkę system na VBx + najnowszą sbie + pctools i jest to samo - czyli problem nie leży po stronie mojego sys :ok Co w takiej sytuacji zrobić ?
- zmienić zaporę ( szkoda mi pc toolsa )
- pozostać przy starej ( kompatybilnej z pc tools ) wersji sbie i czekać do następnych aktualizacji ( czekaj tatka latka :wariat )
Rezygnacja z sbie nie wchodzi w rachubę :pala
Może zgłosić błąd do Ronena niech podłubie coś kodzie do następnych wydań ??
Używa ktoś z Was podobny zestaw ? Problem znany czy jak zwykle ja to mam :ireful :mad:
 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
Pisz na maila supportowego lub forum sbie - możliwe, że po prostu trzeba będzie odpowiednio ustawić sbie :)
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Procesy Sandboxie dodałeś do wykluczeń tej zapory ?
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
W zaporze wszystko dobrze ustawione - "experymentalnie" zrobiłem nawet wszystko na "zezwól" i tak lipa :ireful Na VBx zainstalowałem sbie 3.56 bez zmiany jakichkolwiek ustawień oraz pc toolsa i ładnie działa - lecz po aktualizacji sbie do 3.58 lub 3.60 i następne bety już nie działa :ireful Ewidentnie "nie dogadują" się te wersje ze sobą Raz też ju tak było ale naprawili w następnej aktualizacji sbie a teraz coś zaspali :bardzo zły
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Pisałem do supportu i pisałem :ireful :ireful :ireful aż tu nagle wychodzi beta 3.61.04 i wszystko działa jak dawniej :yahoo :yahoo :) POPRAWILI :yahoo :yahoo :yahoo

Oooo widzę że jest beta 05 trzeba instalować :jezyk
 
Do góry