Problem z systemem XP

gregor1213

Świeżak
Dołączył
7 Wrzesień 2011
Posty
12
Reakcje/Polubienia
1
Witam

Nie wiem co jest grane , czemu system XP łapie różne syfy wcześniej miałem Kis2013 to łapał Adware , teraz zainstalowałem NIS2013 i jest to samo ,po skanie Dr WEB miałem 6 adware i 3 trojany ,system ma najnowsze aktualizacje
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36180
Reakcje/Polubienia
25296
Miasto
Trololololo
Łapie bo zapewne to pobierasz jakoś ze stron, samo raczej nie wpada.Skan HitmanemPro zrób i aktywuj testową licencję bezpłatną

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

gregor1213

Świeżak
Dołączył
7 Wrzesień 2011
Posty
12
Reakcje/Polubienia
1
Żadnych plików nie pobieram , raczej uważam co pobieram i nie chodzę po stronkach xxxxxxxxxxxx
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36180
Reakcje/Polubienia
25296
Miasto
Trololololo
więc może masz te infekcje przez jakieś wymienne nośniki danych jak "pendrajwy" itp. ??

Zrób ten skan o którym pisałem.
 

gregor1213

Świeżak
Dołączył
7 Wrzesień 2011
Posty
12
Reakcje/Polubienia
1
zrobiłem skan Hitmanem Pro znalazł dwa pliki cookie , a pejdrava nie używam
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
Heh, jeśli chcesz możesz pobrać ten plik najlepiej na pulpit:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Wybrać opcję Scanu, on wykryje podejrzane aplikacje w twoim systemie, a następnie zapisze je w postaci archiwum na pulpicie (lub w miejscu w którym zapiszesz oryginalny plik). Możesz ten pakunek uploadować na sendfile.pl i wysłać mi link do niego /najlepiej PW/, mogę sprawdzić czy jest tam coś ciekawego.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Możesz użyć jeszcze Emsisoft Emergency Kit 4.0.0.12 może coś znajdzie, skanuje od czasu do czasu i wszystko jest ok.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

gregor1213

Świeżak
Dołączył
7 Wrzesień 2011
Posty
12
Reakcje/Polubienia
1
nie wiem dlaczego nie chce mi pobrać tej łatki
-Narzędzie Windows do usuwania złośliwego oprogramowania — lipiec 2013 (KB890830)
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
gregor1213 napisał:
Witam

Nie wiem co jest grane , czemu system XP łapie różne syfy wcześniej miałem Kis2013 to łapał Adware , teraz zainstalowałem NIS2013 i jest to samo ,po skanie Dr WEB miałem 6 adware i 3 trojany ,system ma najnowsze aktualizacje
Mam zasadnicze pytanie: Czy system działa normalnie, bez zastrzeżeń? To znaczy czy nie ma zawieszeń, dziwnych spowolnień itp...(?)
Jeśli nie, to znaczy, że programy zabezpieczające i antywirusowe, których używasz są nadwrażliwe i szukają dziury w całym. Program antywirusowy zawsze znajdzie coś do czego się przyczepi nawet jeśli komputer będzie czysty jak łza...może to być plik bez podpisu cyfrowego , mało rozpowszechniany lub o nietypowej nazwie i już nadwraźliwy antywirus klasyfikuje go jako niebezpieczny. Radzę nabrać trochę dystansu do wyrokow antywirusów, bo inaczej to one zaczną rządzić twoim kompem.
 
Do góry