Przenoszenie przeglądarki: brak dodatków

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
991
Reakcje/Polubienia
42
Nie instaluj tego programu bo Ci się nie spodoba. Rób jak już zaczęłaś.
Na razie zrobię właśnie tak jak zaczęłam. Mam już wszystkie dodatki pobrane jako crx w folderze. Jak coś nie wyjdzie to będę wtedy kombinować inaczej ;)
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
991
Reakcje/Polubienia
42
No i niestety, nie idzie to tak całkiem po mojej myśli. Okazuje się, że niektóre rozszerzenia pobrane jako CRX ze sklepu Google nie są kompatybilne z tą wersją Slimjet i nie chcą się instalować. W dodatku po podmianie profilu i otwarciu Slimjet w celu instalacji dodatków wyświetla się komunikat, że niektóre ustawienia zostały zresetowane, bo były zmienione przez inny program (jakoś tak, nie zapamiętałam dokładnej treści), więc teraz nawet nie wiem, czy Slimjet przy pierwszym uruchomieniu nie kasuje czegoś z tego profilu.
Może powinnam po zainstalowaniu i przywróceniu starego profilu zaktualizować do najnowszej wersji i dopiero instalować te dodatki?
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
991
Reakcje/Polubienia
42
Zaktualizowałam i dodałam wszystkie rozszerzenia, wydają się wyglądać ok, ale nie mam w ogóle zapamiętanych haseł. Najwyraźniej coś je zeżarło po dodaniu tego starego profilu i otwarciu Slimjet. Jakaś porada?
Zapomniałam już, w którym to pliczku te hasła Slimjet zapisuje, ale nie wiem, czy ponowne wrzucenie tego pliku coś pomoże?
@Edycja:
Ok, znalazłam, że teraz przeglądarka w ogóle nie przechowuje haseł w folderze profilu :/ Trzeba je eksportować do pliku CSV i zaimportować na nowym lapku
 
Ostatnia edycja:

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
991
Reakcje/Polubienia
42
Hmm, Slimjet przywrócony, a z Firefox wygląda, że ta sama historia. Podmieniłam profil i nic to nie zmieniło. Jest jeszcze gorzej niż w Slimjet, bo nie mam w ogóle niczego. Nie tylko haseł, ale też zakładek. Firefox dodał sobie obok jakieś 2 nowe profile, a ten przeklejony osrał :(
No to chyba czas na ten programik do backupu
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
524
Reakcje/Polubienia
403
Hmm, Slimjet przywrócony, a z Firefox wygląda, że ta sama historia. Podmieniłam profil i nic to nie zmieniło. Jest jeszcze gorzej niż w Slimjet, bo nie mam w ogóle niczego. Nie tylko haseł, ale też zakładek. Firefox dodał sobie obok jakieś 2 nowe profile, a ten przeklejony osrał :(
No to chyba czas na ten programik do backupu
Testowałaś ten program ? Ciekawy jestem ,bo u mnie się sprawdził ?
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
234
Reakcje/Polubienia
244
Na koniec o ile temat jeszcze żyje dodam że program co doradzał kol @yyy działa bez problemów z Firefox a możesz zdublować to programem Mozilla Backup i pomimo że program nie jest już rozwijany to nadal, nawet na Windows 11 i najnowszych Firefoxach działa bez problemu
 
Do góry