Rabaty wiosennej wyprzedaży na Wccftech - Uzyskaj klucz OEM systemu Windows 10 PRO poniżej 12 USD

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ale lewizna :zgon
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
ale strona markowa!

Ale artykuł jest sponsorowany więc strona może być markowa. Dostali kasę i reklamują stronę z kluczami które po pewnym czasie przestaną działać a kasy z powrotem nie oddadzą.
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1048
Reakcje/Polubienia
1430
Ale artykuł jest sponsorowany więc strona może być markowa. Dostali kasę i reklamują stronę z kluczami które po pewnym czasie przestaną działać a kasy z powrotem nie oddadzą.
...no to udowodnij mi to:)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
...no to udowodnij mi to:)

Co Ci mam udowodnić bo nie wiem :scratch To, że artykuł jest sponsorowany czy to, że klucze są przeznaczone dla firm i nie aktywujesz później ich przy pomocy KMS :?? Przecież możesz kupić i sprawdzić skoro sam fakt że oferta jest 10 niższa niż kupno licencji w sklepie.
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1048
Reakcje/Polubienia
1430
...że W10 przestanie działać
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1048
Reakcje/Polubienia
1430
...tak trzy okazji
Prosze uprzejmie:
1.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
mozesz moze wskazac ich siedzibe, prawna jurysdykcje, jakikolwiek kontakt fizyczny, podleglosc podatkowa...?
2. ze strony:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
: urcdkeys.com was built on 2011 podczas gdy
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
podaje ze domena zarejestrowana: Created on 2017-09-27
3. z piewszego donosnika wyzej: firma z Hong Kongu (poczatkowo), obecnie niby dzialajaca z US ale to przykrywka bo kontakt tellfoniczny z GoDaddy odwoluje sie do +213.3985722
4. Sprzedaja same klucze, polecam zapoznanie sie z
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, zakladka Beware of Product Keys Sold Separately

Last but not least: sprzedaja klucze VL, ktore wyciekly tu i owdzie a ktore moga byc zblacklistowane przy najblizeszj okazji...

Taka mala uwaga: chcesz piracic to nie przeplacaj, uzyj jakiego KMSa za darmo

ale mozesz sam sie przekonac: kup klucz i zadzwon do Ms ze go kupiles jako OEM i popros o sprawdzenie.
...tak przy okazji - zapłaciłeś 300+zl za Windows
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1048
Reakcje/Polubienia
1430
@Niejaki ok, TY zaplaciles. Ja nie i nie zamierzam. Co nie znaczy ze nie mam legalnego Windowsa czy Office. Po prostu "znizka" ktora zapodales... jakby to ujac: wali ryba ;)

Tak przy okazji nieprawda jest ze podobne ceny MUSZA swiadczyc o nielegalnosci produktu, sam korzystam z Office Pro i Project Pro, oba wycenione na 14.99 USD i pobrane wraz z kluczem (tak tak, da sie rozniez kupic klucz tylko w wersji elektronicznej) wprost z portalu MS:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Warunek: Twoj pracodawca musi upowaznic Cie do porania w ramach software assurance program. Tak pobrany pakiet np. mozna uzytkowac na do 5 stacji roboczych w domu co znakomicie pokrywa zapotrzebowanie przecietnej rodziny.

Czemu polscy pracodawcy tego nie praktykuja? Hmmm... moze zeby sie pracownikom w "doopach nie poprzewracalo"... ale to juz calkiem inna historia.
dzięki... ja jadę na W10 bez aktywacji i raczej mi to nie przeszkadza.
Po chyba 3 godzinach wychodzi 'znak wodny' ale to szczegół a do tapet używam epixEditions
M$ mnie może nie dezaktywuje:)
pozdro
 
Do góry