RefreshPC - przywróci win do ustawień fabrycznych

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
W przypadku wystąpienia awarii, możemy odzyskać sprawność systemu poprzez przywrócenie go do wcześniejszego stanu. Zdarza się jednak, że niektóre zmiany w systemie nastąpiły na tyle dawno, że przywracanie nie jest w stanie przywrócić pewnych wprowadzonych dawno temu zmian. W tej sytuacji pomóc może aplikacja, która przywraca fabryczne ustawienia systemu Windows. Pomocna nie tylko kiedy wystąpi awaria

Aplikacja RefreshPC rozpoznaje nasz system operacyjny oraz architekturę i wykonuje kilka operacji, które wypisane są w oknie głównym programu
-odświeżenie ustawień w rejestrze
-reset ustawień usług systemowych
-wyczyszczenie folderu z plikami tymczasowymi
-opróżnienie folderu Prefetch

Aby przywrócić system wystarczy jedno kliknięcie na jedyny zresztą przycisk. Po wykonaniu operacji przez program, należy uruchomić komputer ponownie, żeby zobaczyć efekty. RefreshPC wspiera wszystkie systemy Windows.

Do pobrania

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
4Wf6L.jpg
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Hmm,ciekawe i przydatne narzędzie. Oby nie było potrzeby korzystania z tego cwaniaczka.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
I kochani to o czym trzeba pamiętać !

Ostrzeżenie!: RefreshPC jest aplikacją mocno integrującą w ustawienia systemu Windows i zaleca się używać jej tylko w ostateczności, gdy żadne inne zalecane formy naprawiania systemu Windows nie skutkują. Może ona spowodować całkowite uszkodzenie elementów systemu Windows i utratę danych zgromadzonych na dysku twardym.

Ja osobiście jestem z daleka od tego typu programów , to moje zdanie .

:gwizdek
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Do odważnych świat należy - Jeśli miałbym wybór pomiędzy reinstalką a tym programem to wybrałbym ten program - bo co mam do stracenia ?? :klawik.
 
A

Anonymous

Bo ja wiem czy mocno ingeruje w system :scratch
-odświeżenie ustawień w rejestrze
-reset ustawień usług systemowych
-wyczyszczenie folderu z plikami tymczasowymi
-opróżnienie folderu Prefetch
Jedynie gmeranie w rejestrze może coś spartolić :klawik.
 
A

Anonymous

Tadek59 napisał:
Ja osobiście jestem z daleka od tego typu programów , to moje zdanie .

Spokojnie, on nic takiego wielkiego nie robi, nie ma obawy. Zresztą jak ma się zamiar formatować to można spróbować takim programem, jak coś nie wyjdzie normalnie format i tyle.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
marsellus napisał:
Bo ja wiem czy mocno ingeruje w system :scratch
-odświeżenie ustawień w rejestrze
-reset ustawień usług systemowych
-wyczyszczenie folderu z plikami tymczasowymi
-opróżnienie folderu Prefetch
Jedynie gmeranie w rejestrze może coś spartolić :klawik.

Jeżeli ten program robi to co robi to nie ma siły musi mocno ingerować w system inaczej nie przywróciłby systemu do ustawień fabrycznych .
Każdy robi co musi i lubi od tego mamy mózg , ja osobiście nie gmeram w systemie ale instalowane przeze mnie wynalazki czytaj programy , lubię próbować jak to działa już wielokrotnie doprowadziły mnie do skraju rozstroju nerwowego i dlatego nauczony doświadczeniem napisałem to co napisałem a ponadto poczytałem troszkę na temat tego softu . :scratch
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36260
Reakcje/Polubienia
25381
Miasto
Trololololo
Tadek59 wystarczy przed zabawą sobie zrobić kopię rejestru i gitara, a jak już ktoś ma dobrego cykora to strzelić sobie kopię zapasową dysku czy tam partycji
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
OXYGEN THIEF napisał:
Tadek59 wystarczy przed zabawą sobie zrobić kopię rejestru i gitara, a jak już ktoś ma dobrego cykora to strzelić sobie kopię zapasową dysku czy tam partycji

O i to jest podsumowanie tematu , złote słowa :klawik.
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Czyści rejestr do ustawień fabrycznych czyli musimy wsio instalować od nowa. Prawie jak format. Jednak dane na dysku systemowym zostają.
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
Mam ten program zainstalowany. Nie przywraca wszystkich ustawień.Windowsowy Firewall, Informowanie o zabezpieczeniach itd.itp dawno już stestowany. Mam wiele funkcji powyłączanych i jakiś tam problem z którym walcze już sporo czasu i nic. Nawet ten program. :piwko
 
A

Anonymous

remool napisał:
Do odważnych świat należy - Jeśli miałbym wybór pomiędzy reinstalką a tym programem to wybrałbym ten program - bo co mam do stracenia ?? :klawik.
Remool-proszę Cię...Ty były Legionista nie lubisz reinstalek :) ?
Bywały czasy,że formacik leciał 10 razy miesięcznie :wariat modów do kupienia w necie dostatek,więc czyściło się często partycję C z czystej ciekawości :ok
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
RefreshPC 2.0
Here are some key features of "RefreshPC":

· Reduce errors in the Event Viewer
· Fix service misconfigurations that may be causing problems including slow boots.
· Clean your temporary folders
· Reset key registry entries back to their default values

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
RefreshPC works on Windows XP, Windows Vista, Windows 7 and Windows 8. 64bit and 32bit versions.
 
Do góry