Ruski ubili mi lisa :))

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Żeby ludzie na forum się nie nudzili przedstawię problem jaki pojawił się u mnie po aktualizacji aimpa
....otóż podczas używania lisa i odpaleniu aimpa ( 3.5 ) ten pierwszy zawiesza się na amen zgłaszając błąd wtyczki flasz i uruchamia proces pludin hang ui exe ( odpowiedzialny za reset zawieszonych wtyczek ) ....zawiecha jest na tyle duża że pomaga tylko ubicie procesu lisa w MZ ...a aimp sobie nadal ładnie gra :dziwak
wot czor ...eta ruski sabotaż ?? :p
Edit
Dodam jeszcze aby zaistniał opisany wyżej scenariusz lis musi mieć uruchomiona stronę z treścią wymagającą flasza np YT i treść musi być zainicjowana...w innym przypadku lisek i aimp śmigają obok siebie w zgodzie i pokoju.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
No tak, wszelkie próby rozwiązania problemu zakończyły się fiaskiem...nie pomogło selektywne wyłączanie zabezpieczeń w win, wtyczek w lisie a także reset foxa i jego ponowna instalacja wraz z z aimpem ...problem ustępuje dopiero po zainstalowaniu starszej wersji aimpa (3.20 )...nie widzę dalszego sensu szukania rozwiązania, aimp wyleciał ( może kolejny build przyniesie oczekiwana poprawę ) a jego miejsce zajął foobar
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36190
Reakcje/Polubienia
25304
Miasto
Trololololo
a zgłosiłeś im problem ??
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Jeszcze nie zgłaszałem ale widzę że będę musiał bo przerobiłem różne scenariusze i efektów brak
Aimp jako odtwarzacz bardzo mi przypadł do gustu i nie chciałbym z niego rezygnować...
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
Foobar to też świetny odtwarzacz (sam go używam). Jak ktoś lubi ładnie wyglądające programy to można go przerobić za pomocą skórek i wygląda też ekstra (do tego super gra).
 
Do góry