Single Detection Test: Ikarus virus.utilities ~ AV-Comparati

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35999
Reakcje/Polubienia
25098
Miasto
Trololololo
Single Detection Test: Ikarus virus.utilities ~ AV-C
H7SGE.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Re: Single Detection Test: Ikarus virus.utilities ~ AV-Compa

Ładny wynik:) Gdyby dodać silnik a-squareda albo wsadzić 1 Emsisofta to wynik byłby zapewne minimalnie lepszy w ogólnym rozrachunku :) Fp mnie nie dziwi , tradycja . W dawnym a-sqaredzie , później w Emsisofcie dużo fałszywych trafień pokazywał mi na kompie a Ikarus jak wiemy jest jednym z silników Emsi więc opinia o zbyt dużej przypadłości na Fp nie jest wyssana z palca :)
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Re: Single Detection Test: Ikarus virus.utilities ~ AV-Compa

Likwis napisał:
Ikarus jak wiemy jest jednym z silników Emsi więc opinia o zbyt dużej przypadłości na Fp nie jest wyssana z palca :)
Osobiście korzystam EAM i nie mogę powiedzieć by generował uciążliwe fp. Też nie zawsze gdy pojawia się bloker oznacza to fp bo inny program tego nie widzi ?, po prostu stopień szkodliwości moim zdaniem dla każdego programu jest zróżnicowany. Jeśli chodzi o fp w wyniku skanowania to nie miałem z tym żadnego problemu. Z drugiej strony nawet gdyby się pojawił pewnie w 50/50% sam bym nie wiedział jak go zakwalifikować ponieważ najlepsze virki to te co nie ujawniają swoich zachowań destrukcyjnych na kompie przez co stają się potwornie skuteczne - niestety .
 
Do góry