Spark Mail dla Windows

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Ten klient email trafił na Windows w październiku ubiegłego roku. Jest delikatnie mówiąc słaby. Wyglada ładniej nieco niz Thunderbird, ale funkcjonalnie jest ubogi. Do tego darmowa wersja mocno wykastrowana.

Nie śledzę rozwoju tego programu, dodałem jedynie recenzję do poczytania. Sam używam ThunderBirda i dla mnie jego funkcjonalność jest wystarczająca.
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1652
Reakcje/Polubienia
1749
Niestety wygląda bardziej jak achiwalna wersja z przed lat.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Można sobie obadać jeszcze BetterBird czyli podrasowany Thunderbird.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Cytat:

Historia Betterbirda

Betterbird jest kierowany przez Jörga Knoblocha, pierwszego pracownika Thunderbirda i byłego opiekuna Thunderbirda. Kiedy projekt Thunderbird przekształcił się z organizacji non-profit w MZLA Technologies Corporation for-profit, Jörg wyraził swoje zaniepokojenie niektórymi nowymi zasadami, MZLA usunął go z Rady Thunderbirda i dożywotnio wyrzucił z całej społeczności Mozilli. Szczegółowe informacje znajdują się
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Następnie Jörg rozpoczął projekt Betterbird.

Przechowywanie danych


Thunderbird przechowuje wszystkie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, wiadomości, książki adresowe i ustawienia konfiguracji w folderze zwanym profilem lub folderem profilu. Możesz bez problemu przełączać się między używaniem Betterbird i Thunderbird na tym samym profilu. Na moim komputerze mam załadowane zarówno Betterbird, jak i Thunderbird; Mogę otworzyć dowolny program. Ponieważ obaj czytają ten sam profil, wszystkie dane są takie same, ustawienia są takie same, a nawet załadowane dodatki są takie same. Tylko jeden program może otworzyć profil naraz. W rzeczywistości programy wyglądają tak podobnie, że trudno stwierdzić, który z nich jest otwarty.

Całość:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Może się przyjrzę w wolnej chwili, uwydatnieniem na "może" ;)
 
Do góry