Steganos Int.Anonym 2012 zatrzymuje aktualizacje Windows

terieron

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
227
Reakcje/Polubienia
7
Steganos Int.Anonym 2012 zatrzymuje aktualizacje Windows Update
Steganos Internet Anonym 2012 z promocji uniemożliwia pobranie i zainstalowanie poprawek Windows Update: (KB2639417), (KB2633952),(KB2620712),(KB2619339)-Stan instalacji: Niepowodzenie. Error code:80200024
Nawet po wyłączeniu anonimizacji i samego programu (sterownik-TAP Win Adapter?) aktualizacja rozpoczyna się jednak jej ściąganie zatrzymuje się przy o.60-80% pobrania i zatrzymuje z komunikatem-aktualizacje zakończone niepowodzeniem. Problem występuje zarówno w Win/64 jak i Win starter7/32-na dwóch różnych urządzeniach(kartach).Po odinstalowaniu SIA2012 wszystko wraca do normy. Może wie ktoś co z tym fantem począć?
:bardzo zły
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Dzięki terieron za natchnienie :hippie
Prawie już kupowałem nową kartę bezprzewodową do lapa bo mi się fajfus nie chciał 2 piętra niżej łączyć (u siebie w pokoju mam na kablu wpięty).
Powinien normalnie 12-20 Mb/s ssać, a tu co na Wi-Fi wskoczę to kuźwa 300-500 kilo mi zamula. Myślałem, że karta padła i trza na jakąś nową na USB się szarpnąć. Przeczytałem Twój wątek i tak sobie pomyślałem, że może u mnie to CyberGhost tę kiszonkę odwala bo też instaluje te "KGB-oskie stery karty". Wywaliłem CG i Wi-Fi teraz chodzi jak ta lala. Wygląda na to, że CG wy...bię w kosmos i w razie czego na proksiakach się pojedzie bo posuwał pies taki interes z tego VPN-a, miało być udogodnienie a kompa rozpindala cichaczem (TAP-SRAP). :pala
 

terieron

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
227
Reakcje/Polubienia
7
No właśnie.Piękny,elegancki i szybciutki(I to Fastline-przy którym CyberGhost się chowa...).Serwerów stabilnych jak psów-do wyboru i koloru.Tylko czasami sam program i sterownik-ciemna mogiła!
Zauważyłem,dziwne rzeczy się dzieją po zainstalowaniu.Oprócz Windows Update również muli i zakłóca czasami inne programy-nawet przy wyłączonym SIA2012 (Cfos Speed,Do not Track Plus itp i kilka innych-głupieją przy tym sterowniku).Jak będę miał czas-poczytam, poszukam trochę na ichniejszym forum-może coś znajdę na jego przypadłości. A jak nie to do kubła z gadem i pies z nim tańcował...
Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego w zbliżającym się Nowym Roku! :piwko
 
Do góry