Sterownik Port szeregowy PCI

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
W komputerach Firmowych HP, Dell i innych renomowanych firm, po instalacji systemu operacyjnego Windows 7, Windows 8.1 i Windows 10 pojawia się urządzenie Port szeregowy PCI, do tórego brak jest sterownika. Znalezienie tego sterownika graniczy z cudem, dla mnie się jednak udało i dlatego chcę się podzielic tym faktem z moimi widzami. Sterownik kttóry ściągnąłem z serwerów HP, pasuje do wszystkich systemów operacyjnych i wszystkich komputerów Wrzuciłem go tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Muszę jako Twój widz :) przyznać, że coraz ładniejsze są Twoje filmiki Emmers. I ten gustowny znak wodny w prawym dolnym rogu... :ok
Sprawdziłem z ciekawości w swoim Dellu. Wychodzi, że akurat z tym nie mam problemu (stery ściągane ze strony producenta po service tagu), ale mam jakiś problem z czymś o nazwie ASCNPUK9 Ide Controller. Nie łapię o co może chodzić. Wydaje mi się, że nie jest to związane z hardware'm (nie miałem tego od początku), a raczej z pózniej instalowanymi programami. Masz może pomysł o co może chodzić?
VzqtxMZ.jpg
WUqltQE.jpg
7L5KK9x.jpg
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Chyba mam pewną koncepcję. :scratch Mam zainstalowany Advanced System Care Pro 9 i w tej wersji programu jest moduł "Lekarz dysku" w "Narzędziach". Przypuszczam, że o to chodzi.
Jeżeli ktoś korzysta z tego softu, to może potwierdzić, czy ma takie urządzenie w Menadżerze urządzeń?
 

Mardan

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Luty 2020
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
W komputerach Firmowych HP, Dell i innych renomowanych firm, po instalacji systemu operacyjnego Windows 7, Windows 8.1 i Windows 10 pojawia się urządzenie Port szeregowy PCI, do tórego brak jest sterownika. Znalezienie tego sterownika graniczy z cudem, dla mnie się jednak udało i dlatego chcę się podzielic tym faktem z moimi widzami. Sterownik kttóry ściągnąłem z serwerów HP, pasuje do wszystkich systemów operacyjnych i wszystkich komputerów Wrzuciłem go tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


no tak.... filmik fajny, choć mało czytelny. Wykonałem wszsytko tak jak na filmiku, ładnie przeszło, tyle że.... jak był wykrzyknik przy "inne urządzenia" " port szeregowy PCI" - tak pozostał... Komputer HP 8100 na i3, system win10pro... jakieś sugestie ?
pzdr
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
no tak.... filmik fajny, choć mało czytelny. Wykonałem wszsytko tak jak na filmiku, ładnie przeszło, tyle że.... jak był wykrzyknik przy "inne urządzenia" " port szeregowy PCI" - tak pozostał... Komputer HP 8100 na i3, system win10pro... jakieś sugestie ?
pzdr
Tutaj polecają inny sterownik dla hp 8100:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry