[Szukam] Sticky Password 7

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Szukam instalki do Sticky Password 7 (PRO - bo nie wiem czy wersję FREE też można aktywować do PRO - bo serial akurat mam). Szukałem w necie i wszędzie jest wersja najnowsza 8, której nie potrzebuję. Jeżeli ktoś miałby gdzieś instalkę do wersji 7 to byłbym wdzięczny za wstawkę.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
1qaz napisał:
Szukam instalki do Sticky Password 7 (PRO - bo nie wiem czy wersję FREE też można aktywować do PRO - bo serial akurat mam). Szukałem w necie i wszędzie jest wersja najnowsza 8, której nie potrzebuję. Jeżeli ktoś miałby gdzieś instalkę do wersji 7 to byłbym wdzięczny za wstawkę.

Możesz ściągnąć wersję 8 i aktywować kluczem do 7. Można wersję free aktywować do Pro.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
1qaz napisał:
Szukam instalki do Sticky Password 7 (PRO - bo nie wiem czy wersję FREE też można aktywować do PRO - bo serial akurat mam). Szukałem w necie i wszędzie jest wersja najnowsza 8, której nie potrzebuję. Jeżeli ktoś miałby gdzieś instalkę do wersji 7 to byłbym wdzięczny za wstawkę.

Upgradujesz 8 kluczem z 7 i będziesz miał lifetime :)
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
tofana napisał:
Możesz ściągnąć wersję 8 i aktywować kluczem do 7. Można wersję free aktywować do Pro.
andyxa napisał:
Upgradujesz 8 kluczem z 7 i będziesz miał lifetime :)
Ten sposób działa ale tylko z kluczem kupionym. Akcja nie dotyczy kluczy z promocji/konkursów. Sprawdziłem to i instalując wersję 8 na 7 PRO (aktywowaną kluczem)jest nadal trial. Tak samo aktywując wersję 8 kluczem z v7 i nic. Tak czy inaczej zainstalowałem sobie triala "ósemki" i będę "jechał" na wersji free.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13241
Reakcje/Polubienia
44746
1qaz napisał:
Szukam instalki do Sticky Password 7 (PRO - bo nie wiem czy wersję FREE też można aktywować do PRO - bo serial akurat mam). Szukałem w necie i wszędzie jest wersja najnowsza 8, której nie potrzebuję. Jeżeli ktoś miałby gdzieś instalkę do wersji 7 to byłbym wdzięczny za wstawkę.

Proszę bardzo
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
1qaz napisał:
tofana napisał:
Możesz ściągnąć wersję 8 i aktywować kluczem do 7. Można wersję free aktywować do Pro.
andyxa napisał:
Upgradujesz 8 kluczem z 7 i będziesz miał lifetime :)
Ten sposób działa ale tylko z kluczem kupionym. Akcja nie dotyczy kluczy z promocji/konkursów. Sprawdziłem to i instalując wersję 8 na 7 PRO (aktywowaną kluczem)jest nadal trial. Tak samo aktywując wersję 8 kluczem z v7 i nic. Tak czy inaczej zainstalowałem sobie triala "ósemki" i będę "jechał" na wersji free.

Wysłałam Ci kilka dni temu link do instalki wersji 7. Jakby ktos chciał to wersję 6 też mam. :zaciesz
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Dziękuję wszystkim za pomoc :piwko . Okazało się, że licencja rzeczywiście "zamieniła się" z triala w lifetime :eek:. Jeszcze wczoraj program odliczał do końca okresu testowego, a dzisiaj już jest lifetime. Super!
 
Do góry