Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19203
Reakcje/Polubienia
55885
TomVPN to darmowa aplikacja zapewniająca bezpieczne połączenie z dowolną siecią VPN.
Aby korzystać z bezpiecznego internetu, wystarczy połączyć się z dowolnym dostępnym na mapie serwerem VPN. TomVPN zapewnia bezpieczny dostęp do ulubionych treści - YouTube, Netflix, Facebook itp. Możemy anonimowo korzysta z serwisów internetowych, zachowując pełną prywatność użytkowania.

TomVPN zapewnia nieograniczoną ilość urządzeń, pełne bezpieczeństwo i prywatność, dostęp do treści bez ograniczeń.
opis:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


057351e05502d4156.png

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Windows:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Android:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Apple:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Program jest darmowy, więc może zbierać jakieś dane. Jednak do promocji lub oglądania filmów z innych rejonów może się przydać.
Natrafiłem na jakąś recenzję:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Nie ma Polityki Prywatności, więc na obecną chwilę program jest zagadką. Bądźcie czujni ;)
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4343
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Nie ma Polityki Prywatności, więc na obecną chwilę program jest zagadką. Bądźcie czujni ;)
Pomyliles sie.
Recenzja dotyczy
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, podczas gdy opisujesz
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Bogiem a prawda nie wiem sam ktore jest gorsze :D:D:D

Strona domowa... nom.... urzeklo mnie "motto" pod Get in Touch:
" Redfin perch tripod fish zebra lionfish, nase slickhead! Jewelfish angler Devario gray reef " - to przeslanie zawiera glebie filozoficzna i niezmierzony bezmiar dobroci dla siebie i swiata. Po dluzszej zadumie dosedlem do wniosku ze tworcy chcieli powiedziec po prostu ze rybka lubi plywac, ale moge sie mylic ;)


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Ma polityke prywatnosci (choc lepiej zeby nie mialo...), trzeba wejsc na appstore, tam w przeciwienstwie do GP jest odwolanie do:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

w ktorej znajduje sie wyjasnienie (poniekad) dlaczego jest za darmo:
" TOMVPN will build up the uploaded bandwidth into a unique transport channel during the idle time of your device, speeding up the connection that the device USES to download and enter this transport channel. "
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19203
Reakcje/Polubienia
55885
Pomyliles sie.
Ludzka rzecz ;)

A poważnie, to nie spodziewałem się dwóch programów o tej samej nazwie i nie sprawdzałem strony z Google Play. Ponadto, mając samemu trochę sceptyczne podejście do tej aplikacji uczciwie ostrzegłem, że jej status jest niejasny i trzeba zachować ostrożność.
 
Do góry