Trololololo nie może być MODem na forum.

Śnieżynka

Wygadany
Dołączył
4 Listopad 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Polska
Wstawianie reflinków powinno być zabronione (dla wszystkich) nie byłoby wtedy takich problemów i niepotrzebnego obrażania kogokolwiek.
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
OXY, zablokuj wstawianie reflinków, to forum powinno mieć zasady jakie panują na wszystkich innych poważnych forach, więc nie ma się co szczypać w dupę.
tofana, skoro na odgapionym, prowincjonalnym forumku adminek-krecik (zainteresowani znają jego przygłupi nick tutaj) zrobił Ci taki numer to po co tam siedzisz? :szydera
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
"Podłość ludzka nie zna granic",że zacytuję kwestię z polskiego filmu.

Ludzie, w tym konkursie za to, że tofana znalazła konkurs dajesz jej 3 punkty, reszta punktów, które mozna zdobyć to ponad 100, więc dziwię się, że ludzie nie chcą podziękować za wyszukanie konkursu dając temu wyraz wchodząc przez ten link.



EDIT:
Sprawdziłem na zaprzyjaźnionym forum, mój link teżzostał podmieniony.

BRAK SŁÓW! Cwaniaczek.
 
Ostatnia edycja:

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
FAKTYCZNIE LEPIEJ ZABRONIĆ WSTAWIANIA REFLINKÓW!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
25000
Miasto
Trololololo
śmiesznie to wyszło, trochę poszperałem w tematach konkursoworeflinkowych i te wasze reflinki były podmieniane na zwykłe linki tyle że skrócone czyli czyste bezpośrednio kierujące do konkursu nie nabijając przy tym nic nikomu :przeszcz

Mogę też oczywiście się mylić.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9983
Reakcje/Polubienia
10618
Miasto
Somewhere over the rainbow.
śmiesznie to wyszło, trochę poszperałem w tematach konkursoworeflinkowych i te wasze reflinki były podmieniane na zwykłe linki tyle że skrócone czyli czyste bezpośrednio kierujące do konkursu nie nabijając przy tym nic nikomu :przeszcz
Chyba już od paru miesięcy. :guma
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
śmiesznie to wyszło, trochę poszperałem w tematach konkursoworeflinkowych i te wasze reflinki były podmieniane na zwykłe linki tyle że skrócone czyli czyste bezpośrednio kierujące do konkursu nie nabijając przy tym nic nikomu :przeszcz

Mogę też oczywiście się mylić.

Czasem tak było, ale ja nie sprawdzałem każdego linku do tej pory. Nie przyszło mi jednak do głowy, że ktoś posunie się do takiego zachwania, żeby podmienić w moim poście na swój link. Szkoda gadać.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
25000
Miasto
Trololololo
Mnie natomiast bardziej interesuje jakim cudem ten sam link znalazł się na innym forum,
a tak na marginesie, jeśli dział konkursowo sprzętowy zrobi się mniej aktywny to okaże się kto tak naprawdę wstawiał linki do konkursów aby sobie naklepać punktów.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Ja ze swojej strony tylko powtórzę to o czym już pisałem, że przez jakieś 4 miesiące dawałem takie reflinki w tego typu konkursach i może ze dwa razy zdarzyło mi się, że ktoś przez nie wszedł. W tym raz był to albo Alberto albo była to Tofana (to tylko moje przypuszczenie). Bywa, że w takim konkursie trzeba naklikać się codziennie (lub nawet co kilka godzin) i tak przez miesiąc lub dwa a na koniec okazuje się, że ktoś nawet wyników losowania nie podaje bo to był jeden wielki przekręt (przykład: CuponBuffer i to w niejednym z ich "konkursów" pod koniec ubiegłego roku).
Nie żałowałbym zatem tym którzy to robią tych marnych punkcików. Przypuszczam też, że ci nasi którzy tu są, przy tych z innych forów którzy wygrywają bardzo często w tego typu konkursach, to nic. Ja nie wiem co ci ludzie robią i jak to robią, bo mi nie pomagały ani reflinki ani też twitter, facebook itp. razem wzięte.
To w przypadku programów, bo w przypadku tych wszystkich obiecanych dronów, smartfonów i innych "gór złota", nawet trudno mi cokolwiek powiedzieć. Słyszałem tylko o jednej osobie z tych naszych, że wygrała mysz i klawiaturę:sarkazm(i to pewnie jeszcze w jakimś konkursie KŚ lub tego typu co ten na instalkach, czyli w 100% sprawdzonym miejscu).
Jest jeszcze jeden problem, mianowicie o ile w konkursach na programy nie trzeba podawać nawet swojego prawdziwego imienia, to w przypadku "nagród" rzeczowych trzeba podać przynajmniej prawdziwy adres na który mają to "przysłać" :cenzura.
Nie żałujcie więc "szczęścia" tym naszym działającym tu lub w innym miejscu, którzy w najlepszym wypadku tracą tyle z realnego życia a w tym gorszym wręcz ryzykują.
Dla tych którzy mogą wątpić w to co piszę lub nie wiedzą o co w tym chodzi, proponuję udział w takich kilkumiesięcznych konkursach przez powiedzmy 2 miesiące. Powodzenia. :jezyk
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Mnie natomiast bardziej interesuje jakim cudem ten sam link znalazł się na innym forum,
a tak na marginesie, jeśli dział konkursowo sprzętowy zrobi się mniej aktywny to okaże się kto tak naprawdę wstawiał linki do konkursów aby sobie naklepać punktów.

Był już wątek na ten temat. Wyjaśnione było co i jak.
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
K****, OXY, blokuj, na ch** ta dysputa, to nie forum kmiotków, kilku już wy********* na ch***podobne forumek. :diablo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
25000
Miasto
Trololololo

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Takie gadanie już tu miesiącami odchodziło i był z tego tylko dym. Od jakiegoś czasu jest spokój. Pora wyciągać wnioski i działać a nie gadać. :do bani:kupa
 
Do góry