Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Winamp powrócił !

Grandalf

Bardzo aktywny
Fąfel
Polubienia
3855
Z artykułu wynika, że chyba nie powróci na PC :(
Niestety, możemy nie zobaczyć wersji na PC. Według Alexandre’a Saboundjiana wojna o komputery się skończyła, użytkownicy wybrali iTunes i aplikacje internetowe. W związku z tym priorytetem będzie wydanie aplikacji na Androida i iOS-a

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
4057
Ostatnia edycja:

joa87

Bardzo aktywny
Polubienia
103
@OXYGEN THIEF bardzo dziękuję za linka do wersji beta Winampa... Obecnie próbuję przy jego użyciu odtworzyć stacje radiowe, ale coś robię nie tak... Cieszę się, że jego twórca go nie porzucił...

al

The janitor
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
1703
@OXYGEN THIEF bardzo dziękuję za linka do wersji beta Winampa... Obecnie próbuję przy jego użyciu odtworzyć stacje radiowe, ale coś robię nie tak... Cieszę się, że jego twórca go nie porzucił...
Przecież to nie twórca wypuścił aktualizację tylko aktualny właściciel praw do winampa.

joa87

Bardzo aktywny
Polubienia
103
Ok, przepraszam za moją pomyłkę... Jednak dobrze, że wydano aktualizację Winampa. Właśnie go używam do słuchania muzyki pobranej z last.fm. Była kiedyś promocja...

Edit: dźwięk jest całkiem dobrej jakości...

al

The janitor
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
1703
Ok, przepraszam za moją pomyłkę... Jednak dobrze, że wydano aktualizację Winampa. Właśnie go używam do słuchania muzyki pobranej z last.fm. Była kiedyś promocja...

Edit: dźwięk jest całkiem dobrej jakości...
Na jakość dźwięku to składa się wiele czynników. Jakość nagrania, sprzęt na jakim to odtwarzasz, głośniki, kable itd.

joa87

Bardzo aktywny
Polubienia
103
OK, napiszę tylko tak: u mnie dźwięk jest dobrej jakości, bo mam dobre głośniki, jakieś firmy Genius... Pobrana muza jest w formacie mp3...

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
4057