Konkurs!Process Lasso Pro Lifetime

Status
Zamknięty.

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki życzliwości Pana Jeremy Collake z Bitsum Technologies
za co bardzo dziękuje :klawik.
mam do rozdania 15 licencji Lifetime
Rewelacyjnego Programu
Process Lasso Pro

e63ff17f0d4908cbmed.jpg

f3c3a493df84bc21med.jpg


Zapraszam na oficjalną stronę programu
  • https://bitsum.com/



Dlaczego Process Lasso Pro ??
Ponieważ To Cudo !!


4811b77dc03d5162med.jpg

Jak To Działa
Windows, przez projekt, pozwala programom zmonopolizować procesor - prowadzi do zawieszania, mikro-LGD zamarzaniu (nawet paść) oraz opóźnień .. naciśnięciem klawisza i / lub działania myszy.
Process Lasso nie !!jest to inny menedżer zadań ...
Zamiast tego, jest to zaawansowany proces priorytetem narzędzie do automatyzacji i optymalizacji systemu. Oferuje on priorytet procesu optymalizacji, rdzenia procesora optymalizacji powinowactwa, automatyzację planu zasilania, automatyczne zasady, a więc znacznie więcej; to nazwę (w tym obszarze) i Process Lasso to robi!
Jest to najbardziej popularna cecha jest unikalna technologia optymalizacji proces zwany ProBalance (Balans Process), które poprawią elastyczność i stabilność Twojego komputera poprzez inteligentne regulacje dynamicznych klasie priorytetu i / lub powinowactwa CPU problematycznych procesów w tle.
ProBalance inteligentnie dostosowuje priorytety procesów i powinowactwa procesorów, aby wpłynąć pozytywnie na szybkość reagowania dowolnego komputera z systemem Windows i / lub serwera (wszystkie warianty systemu Windows Server).

302b480476bbb3d0med.jpg

ProBalance
Unikalna technologia optymalizacji procesów bezpiecznie i skutecznie poprawia szybkość reagowania komputera!
Tryb gier 2.0 (NOWOŚĆ)
Aktywuj Bitsum Najwyższy plan zasilania Wydajność dla wydajności max.
IdleSaver
Maksymalna wydajność przy aktywnym; oszczędzania energii w trybie bezczynności! Wydajność bez utraty oszczędności energii.
Automatyzacja
Automatyzacja i sterowanie ustawieniami procesów, plany zasilania i wiele więcej! Default / uporczywe ustawienia przetwarzania wszystkich typów.

5e235eb0474797b0med.jpg

Audiofils własnego wyboru
Szybko staje się wyborem osób entuzjastycznie nastawionych do optymalizacji wysokiej jakości odtwarzania dźwięku!
SmartTrim (NOWOŚĆ)
Pierwszy w historii inteligentny menedżer pamięci RAM! SmartTrim jest selektywny i kontrolowany przez użytkownika.
Optymalna konfiguracja
Natywny kod 64-bitowy dla maksymalnej wydajności na stancjach roboczych i serwerach!

d94daa73c1364388med.jpg

Wiele języków
Angielski, niemiecki, francuski, polski, fiński, włoski, BR-portugalski, rosyjski, japoński, chiński.
Kompatybilność
Wsparcie dla Windows XP do systemu Windows 10.

ecb85f12a2cda6aemed.jpg

dedc6c37bdbdbf56med.jpg

Tekst tłumaczony przez tłumacza Google więc mogą być błędy w tłumaczeniu


Dane wymagane przez firme to imie i adres e-mail

Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Process Lasso Pro
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 26.04.2016


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Używałem tego programu w wersji promocyjnej (niestety licka już wygasła). Jest to program, dzięki któremu faktycznie widać poprawę płynności działania kompa. Dlatego zgłaszm swój udział w tym konkursie, tym bardziej ze można zawalczyć o lickę lifetime.
 

BestiaZBagienMyśli

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
31 Grudnia 2014
Posty
126
Reakcje/Polubienia
4
Na poczatek słowa uznania dla sypiącego konkursami z rękawa Moda Angellomichel i podziękowania dla Bitsum za licki lifetime. Posiadam ten program bez możliwości update do nowszych wersjii a na moim HP-ku sprawdza się wyśmienicie; rewelacyjnie trymuje i zakańcza procesy które zbyt nachalnie nie pytając o moje zdanie częstują się ram-em. Moduł ProBalance jest niczym dobry strażak-gasi skutecznie zapędy aplikacji by zupełnie rozpanoszyć się w komputerze doprowadzając zegar procesora do wrzenia.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Dziękuję za konkurs! :england
Mam stara wersję i niestety licencja nie obejmuje nowszych wydań. Chcę zainstalować najnowszą z możliwych i cieszyć się z działania programu Process Lasso Pro.
 
A

Anonymous

Używałem przez jakiś czas wersji z jakiejś promocji ale ta nie oferowała aktualizacji do nowszych wersji, dlatego pożegnałem się z programem a szkoda, bo to naprawdę świetne narzędzie.
Często uruchamiam wiele aplikacji na raz (arkusz kalkulacyjny, przeglądarka, odtwarzacz multimedialny itd.) i dobrze by było mieć program, dzięki któremu mógłbym zarządzać priorytetem dostępu do zasobów procesora i dlatego właśnie zgłaszam swój udział w tym konkursie.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo
Proszę mnie nie liczyć w konkursie, wygrałem licencję w drugim konkursie organizowanym przez Askanag.


Podobnie jak poprzednicy zapisuję się do konkursu na PLP.Dawno temu korzystałem z tego cudeńka i zamierzam zacząć ponownie, raz że optymalizuje zużycie zasobów systemowych pozwalając dostroić ich wykorzystanie przez każdy proces, dwa jest świetną alternatywą dla Menedżera Zadań oczywiście bardzo, bardziej, jeszcze bardziej rozbudowaną, trzy posiada funkcję ubijania procesów, tzw czarną listę, jeśli jakiś proces jest na liście i program wykryje próbę jego uruchomienia to bardzo szybciutko ubija go.

Zapisuję się w dwóch konkursach, oczywiście jeśli wygram w jednym to rezygnuję w udziału w drugim.

Dzięki angellomichel387 za konkurs i w dodatku z licencjami dożywotnimi, naprawdę warto bo program ma wiele zastosowań, wystarczy tylko trochę w nim pogrzebać.

Powodzenia. :francuz
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thanks for the giveaway.

I want to win Process Lasso Pro because its ProBalance algorithm ensures the focus of the computer resources towards the foreground programs in order to maintain responsiveness by automatically lowering the priority of background items.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks angellomichel387 for the giveaway.
I would like to win Process Lasso as it is a must to keep the system working as it is very efficient in taking care of resource hungry processes. This is from my experience.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for the contest angellomichel387 This software is really good as it help the PC`s running very smoothly efficiently balancing the foreground processes in order to make the running application work good. Count me in to win a license. Thanks.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Process Lasso Pro to program, który pozwala użytkownikowi na przejęcie kontroli nad procesami.
Posiada możliwość automatycznego tymczasowego obniżania priorytetów wykorzystujących zasoby.
ProBalance (Process Balance), która poprawia reagowanie i stabilność systemu. Używałam kiedyś starszej wersji, ale straciłam licencję przez nieuwagę.

Dziękuję za konkurs!
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Korzystam z tego programu juz wiele lat. Ale polowanie na licki jest nieco męczace. Tak że przydala by się licencja bez ograniczeń czasowych.

Ten program to jeden z glównych czynników pozwalajęcych mi na poprawną prace komputera na którym mam zainstalowane ponad 1000 programów. Poniżej zrzuty ekranowe, gdzie widac ile mam zainstalowanych programówe. Różne programy pokazują nieco inne ilości mimo ze zrzuty były robione tego samego dnia.

Na ostatnim zrzucie pokazuje jakie czynniki są istotne. by można było korzystać z takiej ilości programów a kondycja komputera byla dobra.

2.jpg


3.jpg


4.jpg


7.jpg


Parametry komputera i program Lasso
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1078
Reakcje/Polubienia
41
Biorę udział tylko w tym konkursie. Po zapoznaniu się z tym programem uważam że będzie godny aby zagościć na moim laptopie. Postaram się dzięki niemu zapanować nad procesami i jeszcze bardziej zoptymalizować moja "maszynę" (laptopa).
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Dostatek mamy niesamowity, dwa konkursy jednocześnie na ten sam z resztą świetny program. Pozwolę sobie więc na cytat własnego wpisu.
Pozwolę sobie wziąć udział w konkursie na Process Lasso Pro ponieważ lubię mieć kontrolę nad swoją maszyną, a dzięki niemu jest to znacznie łatwiejsze do ogarnięcia. Oczywiście licencja LT jest tu również kluczowa, ponieważ pozbawia zmartwień w przypadku dobiegnięcia do końca licencji rocznych :zawsty
Dzięki angellomichel387 :piwko program jest naprawdę chyba jedynym w swoim rodzaju :ok
OXYGEN THIEF napisał:
Zapisuję się w dwóch konkursach, oczywiście jeśli wygram w jednym to rezygnuję w udziału w drugim.
Oczywiście gdyby mi się poszczęściło w pierwszym konkursie, również proszę o nie branie mnie pod uwagę :dziękuję
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12983
Reakcje/Polubienia
43770
Również pozwolę wziąć udział w konkursie na ten zacny program jakim jest Process
lasso Pro i na dodatek licencja Liftime, jak dla mnie bardzo przydatne pokazywanie aktywnych procesów i
ProBlance który poprawia stabilność komputera .

Również biorę udział w dwóch konkursach, jak w jednym wygram to z drugiego zrezygnuję !!

Dzięki za konkursik pozdrawiam !!
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Na wstępie dziękuję za zorganizowanie konkursu. Żeby nie była za mała konkurencja biorę udział w konkursie :wariat . Dotąd korzystałem z rocznych licencji , ktore niestety się skończyły . Program jest wprost stworzony do kontrolowania zasobów komputera tz procesów itp . Do tego dochodzi licencja Lifetime . Proszę mnie liczyć w konkursie .
Z racji że są dwa konkursy biorę w nich udział . Jeśli wygram w którymś z nich to rezygnuję z udziału w drugim !! !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry