Konkurs!Process Lasso Pro Lifetime

Status
Zamknięty.

mdfire

Świeżak
Dołączył
1 Październik 2015
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki za świetny konkurs :ok
Nigdy dotąd nie korzystałem z programów do optymalizacji systemu a z komentarzy zamieszczonych powyżej wynika, że program Process Lasso Pro stanowi klasę samą dla siebie. Mój laptop ma już kilka lat więc chętnie wypróbuję na nim możliwości tego programu.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Korzystam z Process Lasso w wersji promocyjnej i program u mnie się bardzo sprawdza z uwagi, że mój komp jest już stary, i zainstalowane mam na nim duzo programów. Program daje informacje jakie procesy mam uruchomione na kompie i pozwala mi je konczyć. Program posiada funkcję Pro Balance do optymalizacji procesów w celu płynniejszej pracy windowsa.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Gratuluję angellomichel kolejnego konkursu na dobry soft oraz nieprzeciętnej aktywności na tym polu. :ok :piwko
Panu Jeremiemu Collake z Bitsum Technologies dziękuję za sponsorowanie licencji lifetime. :dziękuję .
Dotychczas w przypadku zbytniego obciążenia procesora, czy braku pamięci RAM sam przeglądałem uruchomione procesy i zamykałem niepotrzebne. Jednakże przy 4 Gb RAM-u i wielu programach muszę robić to zbyt często i poświęcać temu zajęciu zbyt dużo czasu. Proces Lasso stanowiłby doskonałe lekarstwo na ten problem, dzięki zaimplementowanej technologii optymalizacji procesów (Process Balance), inteligentnej zmianie priorytetów użycia procesora i sterowania ich ustawieniami. Pomocne również byłoby wykonywanie operacji na wielu procesach oraz podgląd historii użycia CPU dla każdego procesu z osobna. Moje uznanie budzi również niskie zużycie zasobów przez sam program.
A teraz zaczynam czarować, aby skusić wygraną. :yes master :klawik.
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Jest to świtny program do optymalizacji procesów dlatego chciałbym wygrać w konkursie. Mój stary komputer nabrał nowego życia dzięki niemu- posiadam stara wersję tego proramu.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Angellomichel387,

Many thanks to you and Mr. Jeremy Collake from Bitsum Technologies for this great conquest!

Process Lasso Pro is, IMHO, the best soft to control any processes. My old license is expired.

Regards,

Areopagita

:england
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Świetny program który bez problemu może zastąpić bładowsowy menadżer zadań. O wiele bardziej elastyczny i przydatny. Posiada kilka ciekawych funkcji pozwalających lepie zarządzać dostępną pamięcią.

Dziekuję organizatorowi i producentowi za konkurs.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Witam!
Dzięki angellomichel387 za konkurs!
Ponieważ nie udało mi się w poprzednim konkursie, spróbuję szczęścia w tym :)
Używam tego programu od dłuższego czasu (wersji testowych z różnych promocji, aby była jasność) i licencja lifetime oszczędziłaby mi poszukiwań kolejnych wersji.
Dodatkowo program zauważalnie przyspiesza działanie komputera, ubija procesy i pokazuje więcej przydatnych informacji niż choćby menedżer zadań Windows, a przy tym posiada tak przydatne funkcje jak ProBalance i Tryb Gracza.
Życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam wszystkich foruowiczów
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Ukłony za konkurs
Nigdy nie było dane mi skorzystać z licencji na ten program a z tego co słyszę i czytam jest mega przydatny i funkcjonalny. z chęcią i ja bym skorzystał i wypróbował go na moim sprzęcie, może udało by mi się przez to jakieś soki jeszcze z niego wydusić :dziwak .
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for the giveaway. It is a unique task manager that helps in PC optimization and automation. In addition, the ProBalance feature is very useful as it improves computer responsiveness and stability
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Testuję Process Lasso od niedawna. Żeby dostrzec w pełni jego skuteczność zainstalowałem go na bardzo zamulonym Windows 7 na VM. Jest tam masa testowanych programów, a do tego mało pamięci RAM (2 GB), więc wszystko ma tam tempo ślimakowe. Największy problem był oczywiście ze zbyt dużym zużyciem pamięci, bo niektóre procesy sobie nie folgowały i żarły - nikogo nie obrażając - jak świnie przy korycie.
Wobec tego funkcja SmartTrim jest bardzo przydatna, bo pozwala podjąć automatycznie podjąć akcję po przekroczeniu ustawionej wielkości pamięci, jednocześnie z kontrolą obszaru roboczego w MB. Systemik na VM momentalnie ożył i chodzi dużo lepiej.
To nie recenzja programu, dlatego poza oczywiście głównym modułem Pro Balance, zwróciłem uwagę tylko na nowy element programu związany z wykorzystaniem pamięci.
Poza tym bardzo dobrze sprawdza się kontrola niechcianych (upierdliwych :wariat) procesów i wiele,wiele innych ciekawych funkcji.
Dzięki dla konkursowo rozpędzonego angellomichel387 :okk oraz rzecz jasna dla pana Jeremy'ego :klawik.
 

Changkya

Świeżak
Dołączył
24 Kwiecień 2016
Posty
25
Reakcje/Polubienia
0
Process Lasso Pro is a very handy tool for older machine and for optimizing the applications.

I have got a few machines that could really use its help.

Thanks for the giveaway.
 

VinDiesel

Świeżak
Dołączył
15 Luty 2016
Posty
14
Reakcje/Polubienia
4
This program I like to for optimization flexibility and stability of your PC and increase performance, is a great tool, thanks again for this great giveaway.
 
3

3e6-16hn

Thank you for this giveaway ! I want to win a license for Process Lasso because it can make a PC more faster and responsive. By using its Pro Balance feature it will help retain my PC's responsiveness during high loads. Process Lasso has also Gaming mode which disables certain CPU power saving features, such as core parking and CPU frequency scaling, this feature is such a big help when we play games. I also like its SmartTrim RAM Management.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18432
Reakcje/Polubienia
39162
Miasto
Gdzieś w Polsce
Ja także wezmę udział w konkursie. Cały czas uruchomione mam kilka programów, także przyda mi się program poprawiający reagowanie i stabilność systemu jak i obniżający tymczasowo priorytet wykorzystywanych zasobów. Dodatkowo pozwalający przejąć kontrolę nad procesami, zamknąć wybrane, czy ubić niechciane procesy.
Dzięki za konkurs.
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Gratulacje dla zwycięzców :hura
Proszę w ciągu 24 godzin potwierdzić wygraną przez PW
wysyłając także dane wymagane przez firmę

930072bdc8cce689med.jpg

42 osoby brały udział w losowaniu :dziękuję
 
Status
Zamknięty.
Do góry