Konkurs!Process Lasso Pro Lifetime

Status
Zamknięty.

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Podziękowania dla Pana Jeremy Collake z Bitsum Technologies za gest oraz dla angellomichel387 za zorganizowanie konkursu.
Na komputerze zaczęło mi przybywać coraz więcej programów zaś przeglądarka nierzadko ma otwarte kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt zakładek , przydałby się program do zarządzania priorytetami uruchomionych
procesów. Process Lasso Pro może mi zapewnić płynne działanie komputera.
Jeżeli wcześniej uda mi się wygrać w drugim konkursie organizowanym na PZD to poproszę o przekazanie mojej ewentualnej wygranej kolejnej osobie.
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Wiele razy startowałem w konkursie na Process Lasso Pro ale nigdy się nie udało ustrzelić licencji dożywotniej. Program Process Lasso Pro sprawia się doskonale na moim laptopie z leciwym procesorem. Bez Process Lasso Pro komputer ten często się zawieszał, Process Lasso Pro dał mu drugie życie. Dzięki za konkurs :piwko Sorrki że trochę skopiowałem z "konkurencyjnego" konkursu :piwko ale powody są ciągle te same :klawik.
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Świetny konkurs, zacna nagroda, dobra rywalizacja, czego chcieć więcej, no może żeby dla Wszystkich starczyło :dziwak
Liczę, że programik ten ujawni mi w całej okazałości procesy, które rządzą moim komputerem :ok
Angello jak zawsze dobry konkurs :friends
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Chętnie wezmę udział w konkursie na bardzo dobry program a mówię to z pełnym przekonaniem bo jestem jego szczęśliwym posiadaczem,o program powalczę dla małżonki :)
Ten soft powinien być na każdym komputerze ma wiele ciekawych funkcji,ubijanie procesów ale także dbanie o energię czy też plan zasilania i przydzielanie priorytetów uruchomionym aplikacjom,komp dzięki temu jest bardziej stabilny.
Polecam program i dziękuję za konkurs :ok :dziękuję
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
341
Reakcje/Polubienia
159
Most users reckon Process Lasso Pro really speeds up your computer and gives total control / priority of processes. I haven't use this application before and would like to have a trial. That's the main reason I like to win it.
Thanks very much for this Special Lifetime License Giveaway !
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Dzięki za kolejny konkurs :hi Startuję w konkursie, gdyż Process Lasso Pro to świetny zamiennik systemowego menedżera zadań. Dzięki temu programowi możemy na przykład ustalić priorytety procesów. Zresztą o zaletach napisali szanowni poprzednicy. A jeszcze na dodatek wersja lifetime. Grzechem byłoby nie spróbować wejść w posiadanie takiego narzędzia. Jak większość userów startuję w obu konkursach i w przypadku wcześniejszej wygranej rezygnuję z udziału w drugim. Pozdrawiam.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki angelomichel387 za konkurs.
Ponieważ zdarza mi się czasem wykonywać kilka czynności w tym samym czasie ma moim kilkuletnim lapku,
potrafi się czasem przymulić ,a dzięki Process Lasso moglo by to być niemożliwe,po przydzieleniu priorytetu
danemu procesowi,a kusi tym bardziej licka lifetime i nasz język !
Proszę o dopisanie mnie do listy startujących.
 

kagar54

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
588
Reakcje/Polubienia
22
Miasto
Okolice Przemyśla
Ja również piszę się na ten zacny konkurs ,używam obecnie starszej wersji 7.1 bez aktualizacji do nowszych i bardzo by się przydała licka dożywotnia .
Dziękuję za konkurs .
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2184
Reakcje/Polubienia
2556
Miasto
Kraków
System może dostać "zadyszki" szczególnie jak zainstalowanych jest wiele programów i jest wiele procesów działających w tle. Program naprawdę potrzebny dla tych co nie oszczędzają swojej maszyny. Chętnie spróbuję szczęścia tutaj może tym razem się uda. Dzięki angelomichel387 za organizację kolejnego konkursu oraz darczyńcy za licencję.
 

tommyusa2000

Wygadany
Dołączył
18 Październik 2015
Posty
42
Reakcje/Polubienia
17
Ja nigdy nie używałem tego typu programu. Bardzo jestem ciekawy jak to się sprawuje. Przydałaby się jakaś alternatywa dla managera zadań do zarządzania procesami systemowymi.
Dzięki wielkie dla organizatora za konkurs. Liczę że może teraz się uda.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Jako że nie udało mi się wygrać licencji w konkursie, który wystartował wcześniej, pozwolę sobie spróbować szczęścia tutaj :)

angellomichel387, świetny konkurs - dzięki! Dziękuję Panu Jeremy Collake za sponsorowanie licencji :)
Chciałbym wygrać Process Lasso Pro, ponieważ jest to program o bardzo szerokich możliwościach zarządzania procesami w systemie Widnows. Wyjątkowym atutem jest tu unikalna funkcja ProBalance, która optymalizuje uruchomione procesy, co znacznie usprawnia działanie systemu.

Powodzenia dla wszystkich przystępujących do konkursu!
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Używałem kiedyś tego programu i pomagał. Dzięki niemu pewne programy nie "szarpały" już tak bardzo procesorem. Mam już stary komputer i niestety niektóre nowe programy za bardzo obciążają procesor a Process Lasso chociaż trochę pomaga rozwiązać ten problem. Przydatną opcją jest też automatyczne ubijanie procesów. Warto powalczyć bo program jest przydatny i licencja jest lifetime. Dzięki za konkurs :dziękuję
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Dobry program do zarządzania procesami w systemie. W szczególności przydatny ProBalance (Balans Process), które poprawią elastyczność i stabilność komputera. Oprócz ProBalance, istnieją niezliczone funkcje pozwalające użytkownikowi na pełne automatycznego sterowania procesami na swoim komputerze. Bardzo kusząca jest też wersja lifetime .
Zgłaszam udział w konkursie . Może teraz się będę miał więcej szczęścia.
Dziękuje i pozdrawiam
 

Bronksiak

Wygadany
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
61
Reakcje/Polubienia
3
Poszukuje programu dla mojego starego laptopa by dohamować procesy i zwiększyć jego wydajność. Liczę na to, że uda mi sie wygrać licencje lifetime.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Mam słabego kompa. Przydałby mi się ten program, aby komputer zyskał wigoru.
Przyznam, że nigdy nie używałem tego typu programu. Ale chętnie go przetestuję.
Dziękuję Organizatorowi za konkurs. :piwko
 
Status
Zamknięty.
Do góry