Pomoc w wyborze telefonu.

A

Anonymous

jorn napisał:
Jednak... jak juz wspominalem, dla mnie prywatnie to troche przesada ...w telefonie 4k 4giga ramu jest nie potrzebne i nie wierzę ze ktos z takiej mocy w fonie korzysta , do tego 5,6 cala... gdzie to chować :scratch ...jak bym sr...ł kasą i chcial sie chwalić innym to moze i tak... ale zakladam ze wtedy bardziej zainwestowal bym w dobrą lustrzankę :ok a fona kupił bym sprawdzonego i nadal bardzo ciekawego- lg g3
:buziakk
Jorn jak księdzu na spowiedzi : nie sr.. kasą i nie chcę się nikomu chwalić...strasznie mi się podoba ten V10 ale jeszcze chwilkę się wstrzymam (do marca) aż wyjdą wszystkie flagowce.Nie mam na razie innych wydatków...a jak będę miał to już takiego nie kupię...więc wezmę teraz.Lustrzanka super rzecz...ale nie będę z nią biegał na co dzień.
 
A

Anonymous

W sumie... wiesz ja mam dwójkę dzieci i juz inne priorytety, ale jak byl bym sam to może i bym zaszalał... zycie jest jedno :zawsty
 
A

Anonymous

fiodor99 napisał:
tu dość szczegółowy test lg V10:
Dzięki Fiodorze :dziękuję .Bardzo szczegółowy test.
Dzisiaj pojawił się u nas Huawei Nexus 6P za 2799....czyli stówkę taniej od V10...lepsza (ale niewymienna !) bateria , czysty Antek , dłuższy czas aktualizacji , gorszy aparat ,słabszy dźwięk na słuchawce ,brak slotu na kartę SD no i jeszcze to :

 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Hornet napisał:
teraz zastanawiam się nad tą dwójką : LG V10 albo LG G5.Ten pierwszy ma zabójczy wygląd i fantastyczne procesory dźwięku (przetwornik cyfrowo-analogowy Sabre 9018 oraz wzmacniacz słuchawkowy Sabre 9602) :yes master ale ten drugi lepszy procek,grafę i RAM.Mam tylko trzy priorytety :
-bardzo dobry dźwięk na słuchawce
-dobre fotki nocą (nie...nie jestem Tajnym Agentem :szydera ).
-rozmiar powyżej 5.5
Może macie jakieś pomysły ?...nie spieszy mi się.
BTW.Żadnych Samsungów.
Hornet - Ty jak wrzucisz propozycje i do tego dodasz wymagania (żadnych Samsungów, rozmiar powyżej 5.5, dobre fotki i bardzo dobry dźwięk), a w dodatku LG G5 to telefon, o którym nic nie wiadomo na pewno... to wychodzi na to, że ten na który stawiasz okazuje się najlepszy... :nea No to bierz LG V10, bo to przecież "damn good phone". :klawik. Ale skoro Ci się nie spieszy, to może poczekaj m-c. Kto wie, czy na targach MWC 2016 w lutym w Barcelonie nie urodzi się coś fajnego...
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
Zeno napisał:
Hornet napisał:
teraz zastanawiam się nad tą dwójką : LG V10 albo LG G5.Ten pierwszy ma zabójczy wygląd i fantastyczne procesory dźwięku (przetwornik cyfrowo-analogowy Sabre 9018 oraz wzmacniacz słuchawkowy Sabre 9602) :yes master ale ten drugi lepszy procek,grafę i RAM.Mam tylko trzy priorytety :
-bardzo dobry dźwięk na słuchawce
-dobre fotki nocą (nie...nie jestem Tajnym Agentem :szydera ).
-rozmiar powyżej 5.5
Może macie jakieś pomysły ?...nie spieszy mi się.
BTW.Żadnych Samsungów.
Hornet - Ty jak wrzucisz propozycje i do tego dodasz wymagania (żadnych Samsungów, rozmiar powyżej 5.5, dobre fotki i bardzo dobry dźwięk), a w dodatku LG G5 to telefon, o którym nic nie wiadomo na pewno... to wychodzi na to, że ten na który stawiasz okazuje się najlepszy... :nea No to bierz LG V10, bo to przecież "damn good phone". :klawik. Ale skoro Ci się nie spieszy, to może poczekaj m-c. Kto wie, czy na targach MWC 2016 w lutym w Barcelonie nie urodzi się coś fajnego...


Zawsze można poskładać samemu telefon :jezyk


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

HTC One M10


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Lub coś na pełnym wypasie


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Armaros napisał:
Zawsze można poskładać samemu telefon :jezyk

HTC One M10

Lub coś na pełnym wypasie
Armarosie-na mieście mówią,że HTC cofa się w rozwoju :scratch natomiast dwie inne Twoje propozycje są bardzo zacne...sam sobie złożyłeś fona czy nabyłeś tego dla dzieci które przeniosły się w czasie ??
 
A

Anonymous

Zeno napisał:
No to bierz LG V10, bo to przecież "damn good phone". :klawik.
Zeno-jak to przyjemnie poczytać/posłuchać Mądrego :).
A tutaj pierwsze oględziny...Pan się jara i mówi : smartfon kompletny :

 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Doradźcie mi jeszcze raz w kwestii "telefonicznej"
Poprzednio kierując się waszymi opiniami kupiłem S5tkę i z tego co wiem był to strzał w 10tkę, no ale nie może być tak, że ktoś ma fajny fon a ktoś inny nie, więc jest potrzeba nabycia następnego. Znając trochę oczekiwania wybór padł na LG G3, warto??....może użytkownicy ( m.in. ktośtam ) wypowiedzą się jak sprawuje się ten model w codziennym użytkowaniu tzn wygląd, płynność systemu, czas pracy na bat itp.
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
remool napisał:
Doradźcie mi jeszcze raz w kwestii "telefonicznej"
Poprzednio kierując się waszymi opiniami kupiłem S5tkę i z tego co wiem był to strzał w 10tkę, no ale nie może być tak, że ktoś ma fajny fon a ktoś inny nie, więc jest potrzeba nabycia następnego. Znając trochę oczekiwania wybór padł na LG G3, warto??....może użytkownicy ( m.in. ktośtam ) wypowiedzą się jak sprawuje się ten model w codziennym użytkowaniu tzn wygląd, płynność systemu, czas pracy na bat itp.


Ja posiadam od roku LG G3

Zalety :

1.Duży czytelny wyświetlacz o dobrym podświetleniu
2.Szybkoś telefonu na Lollipopie bywały lagi ale delikatne
teraz mam Marshmallow.Telefon dostał nowe życie .
3.Aparat jak dla mnie robi bardzo dobre zdjęcia
i tak samo nagrywa filmy.
4.Nakładka LG rewalacja
5.Wymienna bateria
6.Slot na karte pamięci

Wady :

Może to i wada ale nie tylko w tym telefonie
a mianowicie bateria. Jeden dzień na wifi
z pełnym podświetleniem.

Ale szczerze telefon polecam ogólnie marka
LG a dawny GoldStar sie wyrobiła.
 
A

Anonymous

Armaros napisał:
LG a dawny GoldStar sie wyrobiła.
"GoldStar" :scratch .To ta firma której produktami na początku lat 90 handlowali legendarni obywatele Izraela Bagsik z Gąsiorowskim ??
 

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
381
Reakcje/Polubienia
166
Ta sama - pod innym szyldem. W końcu Chevrolet Sparc to Matiz...

Kiedyś "japońskie" oznaczało tandetę niczym obecnie z Chin. Japończycy postawili na jakość i innowacje - wysypało Sony, Technics, Toyota i inne doskonałe marki.

Obecnie to samo dzieje się w Chinach - takie Huawei, Meizu czy Lenovo to potęgi, przy których Koreańczycy czy Japończycy zaczynają się chować.
 
Do góry