ADAPTER - Stacja dokująca

Bałbym się tam zamontować dysk m.2.
Dla mnie ta firma to chińszczyzna pod znanym logo. Znana z taniości a nie z dobrej jakości.

Zobacz tu masz to o połowę taniej z innym logo:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

I jeszcze wersja 8 w 1:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:
Mam dużo kabli, redukcji Ugreen i sobie chwalę. Jakość na dobrym poziomie.

Nie twierdzę że ugreen jest zły tylko ja wolę Blitzwolfa choćby ze względu na wykonanie.
 
Jeszcze jedna kwestia.
Mój laptop ma Thunderbolt 3. Czy wyższa wersja Thunderbolt ma znaczenie? Może powodować brak kompatybilności? Czy to jest tak jak z USB?
poniżej link do kolejnej propozycji stacji dokującej
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Jeszcze jedna kwestia.
Mój laptop ma Thunderbolt 3. Czy wyższa wersja Thunderbolt ma znaczenie? Może powodować brak kompatybilności? Czy to jest tak jak z USB?
poniżej link do kolejnej propozycji stacji dokującej
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Wyższa wersja Thunderbolt to podwojona przepustowość do poprzedniej wersji. Twój Thunderbolt 3 ma 40 Gb/s i można już pod niego podpiąć kartę graficzną. Poza tym Thunderbolt jest kompatybilny wstecznie więc ten Dynabook Thunderbolt 4 będzie u ciebie działać, ale tylko w ramach standardu Thunderbolt 3. Wyżej nie podskoczysz ;)
 
Wyższa wersja Thunderbolt to podwojona przepustowość do poprzedniej wersji. Twój Thunderbolt 3 ma 40 Gb/s i można już pod niego podpiąć kartę graficzną. Poza tym Thunderbolt jest kompatybilny wstecznie więc ten Dynabook Thunderbolt 4 będzie u ciebie działać, ale tylko w ramach standardu Thunderbolt 3. Wyżej nie podskoczysz ;)
Prędkość dla Thunderbolt 3 mi wystarcza w zupełności.
 
Back
Do góry