Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
To przy okazji darmowej wersji Bitdefendera mam pytanie czy wersja płatna jest równie lekka czy też tak muli system jak KIS? Bo co do poprzednich wersji słyszałem różne opinie na ten temat. Czy ktoś kto używa może obiektywnie odpowiedzieć?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35958
Reakcje/Polubienia
25058
Miasto
Trololololo
Ogólnie jak ktoś szuka antywirka nie mulącego, lekkiego, nie spowalniającego otwierania stronek czy nie zawracającego dupy pytaniami i ustawieniami to polecam ten antywirek, pełny automat.
Też sprawdzałem go na linkach i blokował wyśmienicie.
Pakiety Bitdefendera kiedyś były ciężkie ale z linią 2013 podobno już tak nie jest czyli obciążają tak jak inne.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Poczekam na więcej Waszych doświadczeń z tą nowością. Jak trup nie będzie się gęsto ścielił, to może może :klawik.
20 parę mega w procesach? Hmm, przy Webroocie to i tak dużo, ale pewnie lepiej wyłapuje syf - marka do czegoś w końcu zobowiązuje,nie? Kto lubi big mega w procesach polecam wynalazek Anvi Smart Defender Pro (200>130 przy 3 procesach) :wariat
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35958
Reakcje/Polubienia
25058
Miasto
Trololololo
Czyli rozumiem że trzęsiesz portkami ??

Do osób którym ten Bitdefender wywalił Zemanę czy MBAM, spróbujcie teraz (po instalacji BITA) zainstalować te programy i zobaczyć czy wywali.
 

Avos

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
141
Reakcje/Polubienia
1
OXYGEN THIEF napisał:
Czyli rozumiem że trzęsiesz portkami ??

Do osób którym ten Bitdefender wywalił Zemanę czy MBAM, spróbujcie teraz (po instalacji BITA) zainstalować te programy i zobaczyć czy wywali.
Nie instaluje dalej blokuje.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35958
Reakcje/Polubienia
25058
Miasto
Trololololo
Autor: Filozof dnia 23.12.12 o godz. 19:24 Edytuj

Mi Bitdefender z Zemaną działa bez najmniejszego problemu. Ani się nie gryzą, ani nie było żadnych problemów przy instalacji Bitdefendera. Zemana była już wcześniej zainstalowana. Mój system to Win 7 32bit.
:scratch

Z tego co piszą w instrukcji
The lower toolbar
Click Logs to see a history of security related events using the options available.
● Events
Events are a very important tool in monitoring and managing your Bitdefender
protection. For instance, you can easily check if the update was successfully
performed or if malware was found on your computer. Details about actions taken
and information about program operation are available in the Events window.
● Quarantined files
Use this button to access the files in quarantine. You have the option to Delete
the files in quarantine.
Bitdefender scans the quarantined files after each malware signature update.
Cleaned files are automatically unblocked and you can access them normally.
● Pending cleanup
Use this button to access the files which are to be disinfected.
This location contains the files that could not be removed or disinfected. Therefore,
when you have infected files in this location you will be required to reboot your
system for the disinfection process to take place.

To ta skasowana zemana czy tam inny program który był tylko fałszywym alarmem ląduje w kwarantannie i tam można te pliki sklasyfikowane jako "zagrozenie" usunąć, ale jeśli pracownicy Bitdefendera wypuszczą aktualizacje to pliki w kwarantannie są ponownie skanowane i jeśli nie zostaną sklasyfikowane jako fałszywe alarmy to wracają na swoje miejsce.
 

Avos

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
141
Reakcje/Polubienia
1
hmm..czytałem komentarz na forum,ze jeden z userów musiał się pozegnać z Zemaną .. w moim przypadku nie spodobało mu się ,że mam on-demand Malwarbytes Antialware ..no kuźwa ..jaki ważniak … ale ..skoro uważa że sam da rade -zobaczymy – w końcu silnik ma zacny
:)
na razie spisuje się super ..i by tak dalej
Zainstalowałem bez problemów ??
Windows 8 64X
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
Ja bym wstępnie był ostrożny. To aż i tylko Bitdefender, a oprogramowaniom tym zdarzają się czasem różne akcje. :klawik.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35958
Reakcje/Polubienia
25058
Miasto
Trololololo
np jakie ??
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
Choćby takie, że Bitdefender zachowuje się skrajnie na różnych komputerach, mnie osobiście blokował dostęp do sieci, niemiłosiernie długo ładowały się strony, znajomi mieli błędy ogólne gdzie należało od razu instalować go od nowa i wiele, wiele innych jak np. problemy, które mogą zdarzyć się też z dodatkowymi modułami. Nie powiem , ciągle wydają nowe wersje i poprawiają go, ale mimo wszystko. :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35958
Reakcje/Polubienia
25058
Miasto
Trololololo
ok, ale ty piszesz o starszych braciach i pewnie spolonizowanych wersjach, tu nie ma zapory żeby ci blokowało dostęp do sieci i to całkiem nowy produkt prawdopodobnie nie mający nic z nimi wspólnego poza sygnaturami.Tu masz klienta reszta jest w obłokach :jezyk.
Błędne działanie programów zależne też jest od systemu, zainstalowanych programów itd. i jak zapewne wiesz nie jest fizycznie możliwe przetestowanie programu na wszystkich konfiguracjach.
 
A

Anonymous

To on jest w końcu nowy czy to ten co kiedyś był w dziwnym języku :sarkazm a teraz tylko przetłumaczony na en ??
EDIT.
Wywalił mi dziadzisko Sunbelt Firewalla :sarkazm
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
Nie jest, jego starsi bracia i to w wersji angielskiej potrafią dać w kość . Natomiast opinie w sieci na temat opisywanego tutaj wydania też są na razie różne. :).
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35958
Reakcje/Polubienia
25058
Miasto
Trololololo
Gonzales aka Free Edition, po rumuńsku był wcześniej wydany.Widocznie mam niesamowite szczęście bo mając KS Prem + AppGuarda + Spyshelter Firewall nic mi ten Bitdefender Antivirus Free Edition nie wywalił.Zresztą mi zawsze wszystko działa, no prawie wszystko oprócz NoVirusThanks EXE Radar Pro który na XP wariata dostał i nie idzie (nowego EXE Radar Pro nie testowałem)
 
Do góry