A

Anonymous

Mi tysz działa z Shadow Defenderem, Sandboxie i Zemaną Free :yhy Tylko Sunbelta kazał odinstalować :D
Pewnie to tak z początku, ale u mnie kosi ok 120MB i jakby to Herr Hornet powiedział: miota prockiem jak szatan :szydera

Edit.
Tak jak myślałem już się uspokoił :dziwak (ok 25MB, procka tysz zostawił)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35963
Reakcje/Polubienia
25063
Miasto
Trololololo
podczas skanu ??
 

wojwojtek

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
193
Reakcje/Polubienia
65
Mi też działa a mam Zemana ale też i AVG Anti-Virus a w nim "ochrona rezydentna"zrobiła się nieaktywna hmm a w sumie jest jak na razie ok.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35963
Reakcje/Polubienia
25063
Miasto
Trololololo
wojwojtek napisał:
Mi też działa a mam Zemana ale też i AVG Anti-Virus a w nim "ochrona rezydentna"zrobiła się nieaktywna hmm a w sumie jest jak na razie ok.
Spróbuj ją włączyć w AVG
 

wojwojtek

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
193
Reakcje/Polubienia
65
Składnik ochrony rezydentnej jest nieaktywny i jest komunikat AVG "Komputer jest nie chroniony", mogę tylko zmienić na "ignoruj stan składnika" i wtedy jest komunikat AVG: Komputer nie jest w pełni chroniony (niektóre składniki zgłaszają błąd/ostrzezenie, ale zdecydowano ignorowaniu tego stanu) i tyle..
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35963
Reakcje/Polubienia
25063
Miasto
Trololololo
musisz trochę poczekać (pewnie do jutra) i napiszę co zrobić aby dodać wykluczenia do tego programu, tak przynajmniej piszą ludzie od producenta więc będziecie mogli sobie Zemany,MBAMy i inne softy zabezpieczające wykluczyć z ochrony Bitdefender Antivirus Free Edition
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35963
Reakcje/Polubienia
25063
Miasto
Trololololo
Posty z kosmosu usunięte.

Ok, wiem już jak robić te wykluczenia, jak ktoś chce to PW do mnie i podam na szybko to co dostałem (jest w języku angielskim) a jutro mogę bardziej po naszemu opisać.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35963
Reakcje/Polubienia
25063
Miasto
Trololololo
Na razie to nie jest tak łatwo, trzeba uruchomić kompa w trybie bezpiecznym i edytować plik i dodać tam ścieżki w sumie 5 minut roboty.Jak dowiedziałem się od ich wsparcia są duże szanse że wykluczenia dodadzą w przyszłej wersji Bitdefender Antivirus Free Edition (z poziomu programu) ale na razie wolą usuwać falszywe alarmy.

Jak coś to napisz mi na PW i podam (niestety publicznie zabronili) jak dodawać wykluczonka.
 
A

Anonymous

Zainstalowałem ten sofcik :klawik. i sprawy wyglądają tak :

Po włączeniu maszynki :
HDNsn.png

Po 10 minutach pracy :
JQkDs.png


Plusy :
-Bezobsługowy
-Szybki skan
-Genialnie blokuje zainfekowane stronki:
rntcj.png



Minusy :
-spowalnia otwieranie stron www
-spowalnia uruchamianie kompa
-muska procka
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35963
Reakcje/Polubienia
25063
Miasto
Trololololo
z tym pobieraniem pamięci to chwilowe bo wróci do 30 max 40 megsów.Bierze więcej w momencie gdy skanuje.
 

thorsten

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
115
Reakcje/Polubienia
6
Ciekaw jestem czy tym darmowym BD można zastąpić "normalnego" antyvira i tylko na nim bazować ? :scratch Po usunięciu AVG i instalacji BD odczuwalna jest spora różnica w obciążeniu ( a raczej odciążeniu) i tym samym w ogólnym korzystaniu z komputera.Na plus oczywiście. :yahoo A poza tym jak tu na forum i nie tylko tu ,piszą o wątpliwej skuteczności av,a tylko wyciaganiu kasy na licencje przez producentów,to po co trzymać takie krowy po kilkaset mega i obciążać system ? BD , pewnie poczty nie skanuje ale można to przełknąć.Drugi dzień w użyciu i raczej na plus.Tylko nieznacznie spowalnia start systemu.Ogólnie ok. :ok

ps.To jakieś najnowsze wydanie od tego producenta,czy ta wersje free już istnieje od jakiegoś czasu ?
________________________________________________________________________________________
Privatefirewall+Zemana+EmsiAntymalware+BD Free
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35963
Reakcje/Polubienia
25063
Miasto
Trololololo
Bitdefender Antivirus Free Edition ten o którym tu piszemy to w sumie nowy produkt, kiedyś była też darmowa wersja ale zaprzestali jej aktualizacji i wydali nowy programik.Program był dostępny już wcześniej (chyba jakoś od początku tego roku) pod nazwą Gonzales ale był tylko skierowany do użytkowników z Rumunii (BitDefender to Rumuński produkt) i nie miał angielskiego interfejsu.

Bitdefender Antivirus Free Edition jak wyczytałem ma być skierowany do ludzi którym nie chce się lub nie mają na tyle wiedzy aby grzebać w ustawieniach czyli ma działać automatycznie (zainstaluj i zapomnij a on o resztę zadba sam)
Jeśli chodzi o skuteczność to trzeba będzie poczekać na jakieś testy profesjonalnych organizacji które się tym zajmują .Złośliwe strony blokuje świetnie co w sumie można i samemu sprawdzić, a skoro korzysta z tych samych sygnatur co jego starsi bracia to w walce z malware też powinno być bardzo dobrze.Można sobie pooglądać na razie teściki na YT gdzie wypada :ok, omijać testy gdzie skanują paczki z prawo kliku ( skan na żądanie) bo nie wiadomo czy podczas takiego skanowania uruchamiane są wszystkie metody detekcji złośliwego oprogramowania.Żeby sprawdzić skuteczność trzeba uruchomić malware.
 
Do góry