Bulwersy, dziadostwo na świecie

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4417
Reakcje/Polubienia
5801
Miasto
To tu to tam....
Pare wiadomosci z Wielkiej Brytolii...
Rasistowski atak na staruszke zostal okreslony jako... zaniedbania w pracy warte pare miesiecy wiezienia.
Filmik:

Artykul:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

dlaczego uwazam ze byl to atak rasistowski? Ano, przyjrzyjmy sie ofierze i oprawcom.
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2225
Reakcje/Polubienia
2677
No nie wiem czy to mozna pociągnąć pod rasizm. Pracowałem kilka lat w szpitalu
i wiele nietypowych sytuacji mogłem zobaczyć. Nie była to jakaś mściwość personelu
ale chorym którzy nie chodzili było np. musowo zrobić toaletę a nie wszyscy byli tym zachwyceni, jak to ludzie starsi.
Byli też tacy co musieli być zpięci pasami ... starość niestety.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4417
Reakcje/Polubienia
5801
Miasto
To tu to tam....
No nie wiem czy to mozna pociągnąć pod rasizm. Pracowałem kilka lat w szpitalu
i wiele nietypowych sytuacji mogłem zobaczyć. Nie była to jakaś mściwość personelu
ale chorym którzy nie chodzili było np. musowo zrobić toaletę a nie wszyscy byli tym zachwyceni, jak to ludzie starsi.
Byli też tacy co musieli być zpięci pasami ... starość niestety.
Mogles zobaczyc (cytaty z artykulu: "...after her family became suspicious of bruises on her body...", "...being pushed, restrained and having a towel placed over her face by carers", czy wspomniane tam siniaki:
80133609-12973977-Bruises_to_Mrs_Wall_s_face_prompted_the_sisters_to_purchase_the_-a-3_1705570904642.jpg


I nie zglosiles do porkuratury?

A ja jednak mialem nadzieje.... coz, smutne to jak latwo zgodzic sie na tortury jesli torturuja koledzy :(
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10090
Reakcje/Polubienia
10718
Miasto
Somewhere over the rainbow.

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4417
Reakcje/Polubienia
5801
Miasto
To tu to tam....
Ula von der Leyen, dumna wnuczka wachmana z Buchenwaldu, odleciala... no ale w sumie jak ja bym mial takie pochodzenie to tez bym sie probowal wybielac.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

EDIT: ULa sie poprawila i teraz juz bez slowa wyjasnienia sie pojawily jednak niemieckie obozy smierci:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

nie zmienia to faktu ze tradycje rodzinne zobowiazuja, a tradycje w rodzinie Uli siegaja daleeeko, na tyle ze trzeba przegrzebac iinternety zeby znalezc foto babci Uli z jednym panem:
GCL-N_dWAAA4Lyt
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4417
Reakcje/Polubienia
5801
Miasto
To tu to tam....
Ula von der Leyen, dumna wnuczka wachmana z Buchenwaldu, odleciala... no ale w sumie jak ja bym mial takie pochodzenie to tez bym sie probowal wybielac.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

EDIT: ULa sie poprawila i teraz juz bez slowa wyjasnienia sie pojawily jednak niemieckie obozy smierci:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

nie zmienia to faktu ze tradycje rodzinne zobowiazuja, a tradycje w rodzinie Uli siegaja daleeeko, na tyle ze trzeba przegrzebac iinternety zeby znalezc foto babci Uli z jednym panem:
@Hefajstos rozumiem ze nie lubisz ujawniania
1. prawdziwej opinii Uli odnosnie Auschwitz
2. wiezow rodzinnych Uli

a) tak Ci sie kliklo
b) w ramach logiki "precz z preczem"?
Jezeli nie miescisz sie w zadnej z ww kategorii: wypowiedz sie obszerniej dlaczego prezentacja Uli jako kryptonazistki ktora TYLKO zmuszona przez opinie miedzynatrodowa przyznala ze Obozy Smierci w Polsce nie byly polskie, a byly organizowane, utrzymywane i pilnowane przez dziadkow Uli.

Dziekuje za uwage.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4417
Reakcje/Polubienia
5801
Miasto
To tu to tam....

Jestem ZA obowiazkowym oznaczaniem i rejestracja zwierzat domowych, przy czym weryfikacja chipa mialaby sie odbywac podczas corocznego szczepienia na wscieklizne.
Zagadkowe porwanie psa przez UFO byloby nagradzane przywiazaniem na lancuchu w lesie w styczniu na dwa tygodnie, z 3 butelkami Harnasia 2m poza zasiegiem lancucha.
ukrociloby sie zbydlecenie.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2411
Reakcje/Polubienia
401
Miasto
okolice internetu
@Hefajstos rozumiem ze nie lubisz ujawniania
jako:
a) zagorzaly fanatyk hitleryzmu, Odessy i pogrobowcow w strukturach EU, e.g. kryptonazista
No to Ci odpowiem: bo się po chamsku, ordynarnie, prymitywnie kojarzy z najgorszymi, zwierzęcymi instynktami. Jak nie dziadek wiadomo skąd, to teraz babcia...A ode mnie trzy kroki w bok, bydlaku - bo gdyby nie monitor, dostałbyś chłopską, twardą ręką w parszywy pysk. Tyle.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4417
Reakcje/Polubienia
5801
Miasto
To tu to tam....
No to Ci odpowiem: bo się po chamsku, ordynarnie, prymitywnie kojarzy z najgorszymi, zwierzęcymi instynktami. Jak nie dziadek wiadomo skąd, to teraz babcia...A ode mnie trzy kroki w bok, bydlaku - bo gdyby nie monitor, dostałbyś chłopską, twardą ręką w parszywy pysk. Tyle.
Ale babcia Uli to nie jest ktos nie wiadomo skad.
To jest osoba identyfikowalna w czasie, przestrzeni i na zdjeciach.
Poza tym (i tu musze Uli oddac sprawiedlowosc) -jest laska konsekwentna:
babcia popierala zabijanie Polakow w obozach
wnuczka zalatwia "zabijanie" polskich rolnikow plodami rolnymi nie spelniajacymi norm (ALE: z zablokowanym whjazdem do Niemiec, e.g. rasa panow ma byc zdrowa, poszukaj: przyczyna kontroli granicznych DE-PL) za pomoca chemii w zarelku.
Czasem uzywam skrotow myslowych, ale... chociaz jestem leniwy, to moge znalezc np. 2 przeciwne interesom LUDZI akty Uli:
1. ignorowanie raportow i analiz ze zarcie z Ukr nie zpelnia zadnych norm
2. Nacisk na wpuszczanie, kiedy wiadomo ze to sie rozpelznie i wybije ludnosc w "primary impprt countries", AKA rumunia, slowacja i polsza.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4417
Reakcje/Polubienia
5801
Miasto
To tu to tam....
W Wielkiej Brytanii co jakis czas pojawia sie info odnosnie takiej lub owakiej napasci ludnosci... naplywowo-kolorowej na ludnosc mniej lub bardziej tubylcza. OK, ataki sa, sie powtarzaja, napastnikow sie wsadza i deportuje..? I deportuje...?
Ano nie do konca bo istnieje przemysl calkiem niezle oplacanych SWIADKOW ktorzy zeznaja o dobrym charakterze, wczesniejszych problemach i innych takich, gwarantujac ze deportacja sie albo nie odbywa w ogole, albo jest znaczaco odwlekana w czasie.
Efektywnie oczywiscie dziala to w ten sposob ze taka pojebana kuwra taka szanowna ekspertka
80816439-13042143-image-a-44_1706996082402.jpg


umozliwia zwyrolom z Afryki dokonywanie kolejnych gwaltow, napadow i morderstw, a sama do odpowiedizalnosci pociagana byc nie moze (A szkoda, IMHO nalezaloby rozwazyc co najmniej wspoludzial).

Dluzsze po angielsku:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry