Bulwersy, dziadostwo na świecie

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4375
Reakcje/Polubienia
5763
Miasto
To tu to tam....
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

widze blad logiczny w dochodzeniu, choc mam nadzieje ze to tylko blad w publikacji...
Otoz, w sklad galaretki z nozek wchodzi nie tylko mieso, ale (czasem w przewazajacej ilosci) rowniez zelatyna.
A ta jest produkowana ostatnio z nie-ukrainskich surowcow w Polsce jedynie przez Prymat... :jaranko
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36142
Reakcje/Polubienia
25267
Miasto
Trololololo

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4375
Reakcje/Polubienia
5763
Miasto
To tu to tam....
:jaranko wiecie jak odroznic atencjusza robiacego z siebie meczennika od rzeczywistej ofiary? Nie? to popatrzcie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

A teraz: niech ktos przeczyta artykul (sprawa niewatpliwie bulwersujaca: co komu zawinil akt urodzenia dziecka???) i powie mi dlaczego bohater tego artykulu to NIE jest ofiara a pozujacy na meczennika atencjusz?

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2177
Reakcje/Polubienia
2638


O czym mówiła kobieta i dlaczego przyszła do kaszubskich rolników przeczytacie tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

.../ przyjechała do nas, bo dawali dach i kasę.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4375
Reakcje/Polubienia
5763
Miasto
To tu to tam....
Zaslyszane w rodzinie wujka spamtrasha.
Sytuacja ze sluzby zdrowia w Polsce, wbrew pozorom:
Wielce Szanowna UPAinka, Pani dochtor, zrypala od najgorszych POLSKA pielegniarke.
Za co?
Ekhm... pozwolcie mi to wyglosic jasno i wyraznie:
PANI dochtur nie kuma po polski, i pielegniarka nie zrozumiala co una tam balakala po ukrainsku.
W POLSKIM szpitalu, w miescie wojewodzkim w POLSCE.

Komus sie kuwa w doopie przewraca.
Juz wyobrazam sobie Babule Henie, jak przyszla do lekarza rodzinnego bo jej hemoroida i sztuczna szczeka wypadli, a pani dochtur ja opieprza za nieznajomosc jezyka banderyckiego.

kogos w tym kraju serio popier...tentego?

PS: nie kumasz w lokalnym: czemodan, wokzal, Awdijewka, tam lekarzy potrzebuja.

PPS: NIE bede wrzucal ale... owszem dysponuje zapisem audio dyskusji, w koncu: swiadkiem byla osoba z rodziny wujka siamtlasia, czego by sie innego spodziewac? :]
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
Kowal, on to naprawdę powiedział :omygod

- Jeśli ktoś sobie mebluje u siebie, możesz im przekazać swoje uwagi. Przyjaźnię się z Ukraińcami i często im mówię: za dużo tego. Tak się nie da, bo uważamy, że rzeź wołyńska była ludobójstwem. To kategoria prawna. Rzecz w tym, że państwo ukraińskie nie ma z tym za wiele wspólnego, bo nie istniało. Może trzeba to wyjaśnić jeszcze raz Polakom, którzy nie mają tego właściwie ułożonego? - mówił Kowal.

Mówimy o zbrodni dokonanej przez obywateli polskich na innych polskich obywatelach. Jedni byli narodowości ukraińskiej, drudzy polskiej. Nie uznajemy zmiany tej granicy, której dokonano w 1939 r. To była część Polski pod okupacją niemiecką lub nieformalną okupacją sowiecką. Zbrodnia nie obciąża państwa ukraińskiego, bo nie istniało. Zobowiązuje każdego uczciwego człowieka, żeby ją nazwać i potępić. Chciałbym, żeby moi przyjaciele z Ukrainy potrafili się od tego odciąć - wskazał także.

Nie tego się spodziewałem po zmianie władzy :diablo

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4375
Reakcje/Polubienia
5763
Miasto
To tu to tam....
Lepiej, żeby milczała, a nie srała we własne gniazdo :pała

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
POLSKA?
ja bym ja pozbawil obywatelstwa na dzien dobry...
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
na podstawie naruszenia art 33 Ustawy o Sluzbie Zagranicznej Dz.U.2024.85 wnioskowalbym o pozbawienie ukrokurwy nie tylko praw i obowiazkow Konsula, ale i obywatelstwa RP, oraz wszelkich innych praw zwiazanych z mozliwoscia wjazdu na teren RP.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4375
Reakcje/Polubienia
5763
Miasto
To tu to tam....
No cóż, na dzień dzisiejszy takie mamy znajdy w służbie państwa.
Pragne podkreslic: toto to nie jest spadkobierczyni PiSda.
zwracajac szczegolna uwage na reakcje usera @Hefajstos : sa w Ojczyznie rachunki krzywd.
Obca dlon ich tez nie przekresli.
ale sa i kurwy sprzedajne.
I @Hefajstos je w swojej kuzni krzesi.
(uwazni ogladacze PZD: forum nie reklamuje zadnego lubrykantu. Jezeli bawi Was zabawa w kowala i jezeli chcecie uniknac bolu -> @Hefajstos is your guru)
Pamietajcie: nie rozmiar mlota, a czestotliwosc uderzen (mam nadzieje ze @Hefajstos sie zgodzi.. chyba ze jest rings ON pala)
xD
 
Do góry