Bulwersy, dziadostwo na świecie

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2149
Reakcje/Polubienia
2609
Tak na marginesie. Lata temu pracował ze mną gość z lubelskiego, człowiek do rany przyłóż.
Myślałem, że wszyscy są tacy z tego regionu. Okazuje się jednak, że byłem w błędzie, ten jest wyjątkowo
mściwy, tak mściwy, że już nad tym sam nie panuje :facepalm
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10644
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Tak na marginesie. Lata temu pracował ze mną gość z lubelskiego, człowiek do rany przyłóż.
Myślałem, że wszyscy są tacy z tego regionu. Okazuje się jednak, że byłem w błędzie, ten jest wyjątkowo
mściwy, tak mściwy, że już nad tym sam nie panuje :facepalm

Są też fajni ludzie z woj. śląskiego. Weźmy np. mnie :yhy
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10644
Miasto
Somewhere over the rainbow.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35955
Reakcje/Polubienia
25055
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35955
Reakcje/Polubienia
25055
Miasto
Trololololo
:facepalm
Afera w gliwickiej policji. Mundurowi mieli oszukiwać seniorów metodą "na policjanta"

Gliwicka prokuratura wszczęła śledztwo

Metoda "na policjanta" w przypadku tych oszustów pasowała jak ulał. Jak ustalił Polsat News, sześciu funkcjonariuszy gliwickiej policji miało okradać starszych mieszkańców woj. śląskiego. Sprawa wyszła na jaw przy okazji innej kradzieży dokonanej przez nieuczciwych stróżów prawa.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4349
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Slyszeliscie o jakims czarnym ktory przyznal sie ze jest ojcem? No ja jak do tej pory slyszalem o tylko jednym: Darth Vader.
Anyway, na wszystkim mozna zarobic: Nigeryjski "tatus" przyznal sie do 24 dzieci w Niemczech, co pozwolilo zalegalizowac pobyt 90 niggdy snikersow (to autouzupelnienie... ale wierze ze sami usuniecie niepotrzebne sylaby) co kosztuje Bundesrepublik Merkel-won bo Zlejem 1.5 banki eurasiow rocznie.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4349
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
@MLJ zdziwiony?
To popatrzmy: Londyn to 13% populacji WB, wiec dynamika tego miejsca nas interesuje najbardziej.
Teraz tak: w Londynie na dzien dzisiejszy Brytyjczycy stanowia... niecale 37% populacji.
A jak to bedzie wygladac za lat 5-10 przy naplywie pontonowcow i namnazaniu kolonii kolorowych cial obcych?
Zrodla:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jak sie wejdzie glebiej, to takie miejsca jak Rotherham, Bradford, Manchester i pare innych tez wygladaja.. kolorowo.
 
Do góry