CCleaner nie pokazuje ciastek do zachowania

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Na Windows 11 zainstalowałam najnowszy CCleaner i wtyczkę CCEnhancer. Niestety w opcjach, w zakładce Cookies, pokazuje tylko kilka ciastek, a większości tam nie ma, chociaż po analizie jest ich mnóstwo do usunięcia. Chciałam sobie wybrać ciastka do zachowania, bo chcę być cały czas zalogowana na niektórych stronach i nie mogę. Nie rozumiem dlaczego nie pokazuje tych ciastek? Na Win7 normalnie pokazuje i mogę sobie wybrać ciastka do zachowania.
I czy to normalne, że ten CCleaner na Win 11 się tak niesamowicie muli?
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19210
Reakcje/Polubienia
55913
Na Windows 11 zainstalowałam najnowszy CCleaner i wtyczkę CCEnhancer. Niestety w opcjach, w zakładce Cookies, pokazuje tylko kilka ciastek, a większości tam nie ma, chociaż po analizie jest ich mnóstwo do usunięcia. Chciałam sobie wybrać ciastka do zachowania, bo chcę być cały czas zalogowana na niektórych stronach i nie mogę. Nie rozumiem dlaczego nie pokazuje tych ciastek? Na Win7 normalnie pokazuje i mogę sobie wybrać ciastka do zachowania.
I czy to normalne, że ten CCleaner na Win 11 się tak niesamowicie muli?

Może trzeba dodać mu ścieżkę, bo domyślnie CC chyba ma tylko podstawowe przeglądarki. Dodaj w pliku ccleaner.ini po wpisie
WINDOW_MAX=0 taką linię:

CustomLocation1=CHROME|D:\Browsers\SlimJet Portable\Data\Slimjet\Default

Oczywiście ścieżkę musisz podać swoją
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
No właśnie ten cały CCEnhancer miał to niby robić i zrobił o tyle, że CCleaner te ciastka w Slimjet czyścił, ale nie pokazywał w opcjach wyboru ciastek do zachowania. To daremna jest ta wtyczka, skoro i tak trzeba to ręcznie dodawać :(
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Wkleiłam tą ścieżkę, ciasteczka się pokazały, dodałam wybrane do zachowania, a CCleaner to osrał i wyczyścił wszystkie, tak że musiałam się wszędzie od nowa logować.
Mam dość tego programu, jest ociężały i wkurzający zablokowanymi w darmowej wersji modułami.
Proszę polećcie jakiś inny cleaner, który obsłuży ciastka w Slimjet i pozwoli zachować wybrane. CCleaner idzie do kosza
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2652
Reakcje/Polubienia
3131
Wise 365 i kerish doctor jak mu się odznaczy ciastka to nie wyczyści, krótko mówiąc dane logowania zostaną. CCleaner to teraz chyba jest avast product.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Wise 365 i kerish doctor jak mu się odznaczy ciastka to nie wyczyści
Tylko mi chodzi o możliwość odznaczenia wybranych ciastek, a nie wszystkich. Na Win7 mam Wise Care 365 i nie widzę tam opcji wyboru konkretnych ciastek, mogę odznaczyć tylko wszystkie. W dodatku program nie widzi Slimjet.
Kerish doctor chyba jest płatny?
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2652
Reakcje/Polubienia
3131
Na kerisha to na naszej stronie są naprawdę fajne promki. Ten Slimjet naprawdę taki ważny ?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10644
Miasto
Somewhere over the rainbow.
A co się dzieje że ciastka czyści :scratch
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
W czym Ci to przeszkadza?
Pisałam już - muszę się od nowa logować na wielu stronach, co jest upierdliwe. Chcę na wybranych stronach być cały czas zalogowana. Pozostałe ciastka chcę wyczyścić
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10644
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Pisałam już - muszę się od nowa logować na wielu stronach, co jest upierdliwe. Chcę na wybranych stronach być cały czas zalogowana. Pozostałe ciastka chcę wyczyścić

Ale to Ty czyścisz za każdym razem jak przeglądarkę zamykasz albo wyłączasz komputer?
 
Do góry