Co nam gra w duszy, czego aktualnie słuchasz ?

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
al_arsen napisał:
i na koniec zagadka. Co wspólnego ma ta piosenka:
.......
z tym jegomościem:
.......

A nie lubię nierozwiązanych zagadek :klawik. Podedukujmy... :scratch Przypuszczalnie obaj panowie się znają, a nawet lubią.
Jeff Beck Band & Billy Gibbons - Foxy Lady

A że widać panowie w ciemnych okularach muszą lubić białe laski i jak widać gitary, to pewnie B. Gibbons śpiewa o lasce, a Jeff Beck śpiewa o gitarze i pewnie na niej również gra... Takiej gitarze, której dźwięk np. go oczarował, a w której pudło zostało wykończone starą techniką olejowania. Mógł ją znaleźć... przypuśćmy w szatni, może z liścikiem o treści w stylu... :scratch "Enjoy. Love, BFG."
Taką mam koncepcję al(f). :)
Jeśli byłem bliski prawdy, to też mam zagadkę (a niekoniecznie znam odpowiedź). :klawik. Skoro już jesteśmy przy białych laskach, to zawsze mnie ciekawiło, czy ta laska (występująca wespół z Meat Loaf) tylko pięknie występuje, czy również pięknie tu śpiewa (ewentaulnie jak się nazywa). Trudno bowiem uwierzyć, żeby taki głos :yes master mieszkał w takim ciele... :bea P
Meat Loaf - I'd Do Anything For Love (But I Won't Do That)


a to taka niespodzianka:
LP - Lost On You (jedna z gwiazd ESKA Music Awards 2016, która odbędzie się 26.08 w Szczecinie)

a niespodzianka polega na tym, że kiedy przeczytałem trochę, kto to śpiewa, to wyszło mi, że jestem mało spostrzegawczy lub teledysk mnie zmylił... :facepalm
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10081
Reakcje/Polubienia
10712
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Zeno napisał:
al_arsen napisał:
i na koniec zagadka. Co wspólnego ma ta piosenka:
.......
z tym jegomościem:
.......

A nie lubię nierozwiązanych zagadek :klawik. Podedukujmy... :scratch Przypuszczalnie obaj panowie się znają, a nawet lubią.
Jeff Beck Band & Billy Gibbons - Foxy Lady

A że widać panowie w ciemnych okularach muszą lubić białe laski i jak widać gitary, to pewnie B. Gibbons śpiewa o lasce, a Jeff Beck śpiewa o gitarze i pewnie na niej również gra... Takiej gitarze, której dźwięk np. go oczarował, a w której pudło zostało wykończone starą techniką olejowania. Mógł ją znaleźć... przypuśćmy w szatni, może z liścikiem o treści w stylu... :scratch "Enjoy. Love, BFG."
Taką mam koncepcję al(f). :)
Jeśli byłem bliski prawdy, to też mam zagadkę (a niekoniecznie znam odpowiedź). :klawik. Skoro już jesteśmy przy białych laskach, to zawsze mnie ciekawiło, czy ta laska (występująca wespół z Meat Loaf) tylko pięknie występuje, czy również pięknie tu śpiewa (ewentaulnie jak się nazywa). Trudno bowiem uwierzyć, żeby taki głos :yes master mieszkał w takim ciele... :bea P
Meat Loaf - I'd Do Anything For Love (But I Won't Do That)


a to taka niespodzianka:
LP - Lost On You (jedna z gwiazd ESKA Music Awards 2016, która odbędzie się 26.08 w Szczecinie)

a niespodzianka polega na tym, że kiedy przeczytałem trochę, kto to śpiewa, to wyszło mi, że jestem mało spostrzegawczy lub teledysk mnie zmylił... :facepalm


Co do mojej zagadki to pewnie szukałeś w sieci rozwiązania i może nawet znalazłeś ale autor ma trochę niedokładne info. Wystarczy poczytać książeczkę z najnowszej płyty Jeffa Becka i tam jest napisane, że po jednym z koncertów w swojej garderobie Jeff znalazł prezent od BG - puszkę po oleju z przytwierdzonym gryfem i naciągniętymi strunami. Do końca nie wiedział czy to będzie grało czy może BG robi sobie żarty ale po "jeździe próbnej" okazało się, że to cudo gra i to całkiem ciekawie. Piosenka jest prezentem d drugą stronę dla BG.

Jeśli natomiast nie szukałeś rozwiązania zagadki w sieci to szacunek za dedukcję :yes master

Co do Twojego pytania to w teledysku występuje Dana Patrick a śpiewa Patti Russo



A samą piosenkę mam w zbiorze najgorszego dziadostwa lat '90. Z plyty "Bat Out of Hell II: Back Into Hell" bardziej już wolę "Rock And Roll Dreams Come Through". Tam występuje Anżelina Dżoli :jezyk



Lubię też "Objects In The Rear View Mirror May Appear Closer Than They Are" ale tam występuje Robert Patrick a on jest u mnie skreślony bo w "Szklanej pułapce 2" chciał zabić Bruce'a Willisa :lanie



Co do Twojej niespodzianki to się nie wypowiem bo nie znam takiego zespołu, takiej muzyki nie słucham a o imprezie nic nie wiem więc nie jestem dobrym partnerem do dyskusji na ten temat :(
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dana Patrick.... Tle lat w nieświadomości... :facepalm Znasz się Al na laseczkach, nie ma co... :mistrzunio Wiem, gdzie uderzać następnym razem. :klawik. Swoją drogą - coraz bardziej starzejesz się na kolejnych avatarach. :eek:
 

mdfire

Świeżak
Dołączył
1 Październik 2015
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
A ja zaproponuję trochę inne klimaty: Passenger - Young As The Morning, Old As The Sea
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
"Suicide Squad" - film jak film, ale ścieżka dźwiękowa
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
+ to co brzmi w trailerach i filmie, a co się nie znalazło w oficjalnym soundtracku, to zupełnie inna bajka :) (niestety część do obejrzenia na YT :( )
Lil Wayne, Wiz Khalifa, Imagine Dragons, Logic &Ty Dolla $ign ft X Ambassador - Sucker for Pain
[vimeo]https://vimeo.com/179675101[/vimeo]
Twenty One Pilots - Heathens
[vimeo]https://vimeo.com/179433555[/vimeo]
Action Bronson & Dan Auerbach (of The Black Keys) ft. Mark Ronson (The James Gang cover) - Standing in the Rain

War - Slippin' Into Darkness

Avril Lavigne ft. Marilyn Manson - Bad Girl
[vimeo]https://vimeo.com/175009925[/vimeo]
Yoav & Emily Browning - Where is My Mind (The Pixies Cover) wersja z Sucker Punch
[vimeo]https://vimeo.com/52043044[/vimeo]
Grimes - Medieval Warfare
[vimeo]https://vimeo.com/179694954[/vimeo]
Glass Animals - Love Lockdown (Kanye West Cover)

The Sweet - The Ballroom Blitz

Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son

Lana del Rey - You Can Be The Boss (Unreleased) - niezwiązana z filmem, ale brzmi fajnie :)

rzekomo inspirowane filmem (a peweniej chodziło o ilość wyświetleń naYT, ale całkiem dobre :
Jorge Méndez - Suicide Squad - Bad Guys

Boy Epic - Scars
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36469
Reakcje/Polubienia
25560
Miasto
Trololololo
Guy J - August "Parallel Universe" Mix
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36469
Reakcje/Polubienia
25560
Miasto
Trololololo
Guy mantzur Live From Beach house - Ibiza 24-07-16

Guy Mantzur Set For Diynamic Radio ( March 2016)
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2411
Reakcje/Polubienia
401
Miasto
okolice internetu
Tak mi się przypadkowo skojarzyło z moim poprzednim postem...

Dire Straits - Money For Nothing

 

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
Noisecontrollers & Bass Modulators - See The Light



Lets Play with full power :eek:o
 

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
Da Tweekaz - Game of Thrones



no to do wiosny 2018 :(
 

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
what can i say gruuuuuboooo...

 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
W lipcu 2015 r. spadając z klifu w pobliżu Brighton po zażyciu LSD zginął tragicznie15-letni Arthur - syn Nicka Cave'a. Kilka dni temu ukazała się najnowsza płyta Nicka Cave'a & The Bad Seeds „Skeleton Tree”. Dzieło to nawet nie jest wyrazem smutku artysty po stracie, jest raczej wyrazem jego głębokiej rozpaczy.
Nick Cave & The Bad Seeds - 'Girl In Amber

cała płyta do posłuchania
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry