Corel PaintShop Pro 2023 (ULTIMATE) Spolszczenie

Sprawdziłem jeszcze raz dla pewności numer wersji. Podałem prawidłowo.
Dziękuję za odpowiedź. Uzbrajam się w cierpliwość i czekam (pewnie nie tylko ja) na uaktualnienie spolszczenia.
Aljot jak zdrówko? Nie choruj nam więcej - to takie życzenia... :))
Pozdrawiam

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Corel PaintShop Pro 2023 v25.1.0.32_64-bit

PSP-Plecak.jpeg


Oficjalnie nadal nie ma aktualizacji do PSP.
Posiadacze wersji 25.0.0.122 i 25.1.0.28, aby mogli aktualizować program PSP do wersji 25.1.0.32, powinni odinstalować PSP oraz pobrać ze strony wydawcy nowy instalator i zainstalować od nowa.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
A na końcu, można już spolszczyć do wersji 25.1.0.32

Spolszczenie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Obecnie brak potwierdzenia ze strony producenta. Jak tylko pojawi się aktualizacja, zacznę tłumaczyć.
Ja też już mam tą wersję, bo zmieniłem kompa. Na poprzednim miałem v25.1.0.28 i do tego spolszczenia, a teraz na nowym kompie mam Corela w v25.1.0.32_64-bit, tak więc czekam z utęskinieniem na spolszczenie do tej wersji, przy okazji bardzo dziękuję autorowi spolszczeń za jego pracę. Wielki szacunek :)

Corel PaintShop Pro 2023 v25.1.0.32_64-bit

PSP-Plecak.jpeg


Oficjalnie nadal nie ma aktualizacji do PSP.
Posiadacze wersji 25.0.0.122 i 25.1.0.28, aby mogli aktualizować program PSP do wersji 25.1.0.32, powinni odinstalować PSP oraz pobrać ze strony wydawcy nowy instalator i zainstalować od nowa.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
A na końcu, można już spolszczyć do wersji 25.1.0.32

Spolszczenie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
SUPER. Właśnie zamierzam ściągnąć. :)
 
Pobieranie, instrukcja, instalacja i działanie spolszczenia:
W skali 0-10
.... 12!
Nie chcę pokazywać palcem, ale ktoś tu wykonuje niesamowitą robotę.
Możecie pytać o kogo chodzi.... ale ja i tak ALIOT-a nie wydam! heh
A na poważnie:
Aliot... serdeczne dzięki. Działa super.
Pozdrowienia dla wszystkich bywalców!
 
Hejka @Aljot i spółka. Szybkie pytanko: działają u was skróty klawiaturowe po spolszczeniu wersji Corel PaintShop Pro 2023 v25.1.0.28_64-bit, możecie to sprawdzić? Nie wie, może coś robię nie tak, ale u mnie nie mogę ich aktywować. Pozdro, Rafał
 
@rafibanek - W wersji jaką posiadam (25.1.0.32_64-bit) skróty działają. Czy na pewno stosowałeś się do wskazówek i uwag Aljota odnośnie instalacji wersji? Sprawdź na wszelki wypadek, i czy zainstalowałeś odpowiednią wersję spolszczenia do posiadanej przez Ciebie wersji Corel PSP.
Nie mam innych domysłów na temat niedziałających u Ciebie skrótów.
Pozdro
 
@Kmicic tak, wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcją, spolszczenie działa bez problemu w PSP, natomiast, gdy chcę zastosować jakikolwiek skrót klawiszowy z wykazu, jaki pobrałem od @Aljot , np. SHIFT+S, żeby zmienić rozmiar obrazka, nic się nie dzieje, nie wiem, dlaczego. @Aljot może ty wiesz, o co kaman?

@Kmicic jeszcze jedno, wiesz może, czym różni się twoja najnowsza wersja PSP z końcówką 32 od mojej 28? Czy jest sens odinstalowywać starszą wersję i wgrywać najnowszą, czy zmiany są tylko kosmetyczne? Bo aktualizować automatycznie z pozycji programu nie mogę z oczywistych względów (tj. wgranego spolszczenia).
 
@Kmicic tak, wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcją, spolszczenie działa bez problemu w PSP, natomiast, gdy chcę zastosować jakikolwiek skrót klawiszowy z wykazu, jaki pobrałem od @Aljot , np. SHIFT+S, żeby zmienić rozmiar obrazka, nic się nie dzieje, nie wiem, dlaczego. @Aljot może ty wiesz, o co kaman?

@Kmicic jeszcze jedno, wiesz może, czym różni się twoja najnowsza wersja PSP z końcówką 32 od mojej 28? Czy jest sens odinstalowywać starszą wersję i wgrywać najnowszą, czy zmiany są tylko kosmetyczne? Bo aktualizować automatycznie z pozycji programu nie mogę z oczywistych względów (tj. wgranego spolszczenia).
Zaktualizuj do wersji z końcówką 32 czyli 25.1.0.32 , z tego co wyczytałem to spolszczenie było robione pod 25.1.0.32 więc nie ma co się dziwić że masz problemy.

tutaj masz spolszczenie do wersji z końcówką 28
 
Panowie, ja mam wersję PSP z końcówką 28 i do niej wgrałem spolszczenie "Corel PaintShop Pro 2023 v25.1.0.28_64-bit)-(Spolszczenie instalator v1.1) Aljot.exe", które udostępnił @Aljot we wcześniejszych wpisach. Zatem mam właściwą wersję spolszczenia do mojej wersji PSP i nie ma co tutaj mieszać. Zawsze mogę odinstalować tę wersję i pobrać nowszą z końcówką 32, jeśli oczywiście jest taka możliwość na stronie Corela (ja robiłem w grudniu upgrade z wersji PSP 2019 do PSP 2023).

Pytałem was tylko o to, czy jest sens aktualizacji, czy działają u was skróty klawiaturowe na wersji 28 i 32, bo u mnie nie chcą na wersji 28, mimo, że mam odpowiednie spolszczenie, o którym wspomniałem wyżej, a które możecie znaleźć na pierwszej stronie tego postu.
 
Hej Wszystkim!
@rafibanek, ja zakupiłem od razu wersję 25.1.0.32 i zainstalowałem bezpośrednio spolszczenie do tej wersji. Jedyne co mogę potwierdzić, to to, że spolszczenie i skróty u mnie działają (aż miło...). Co do poprzednich wersji nie mam doświadczeń. Widzę, że z twoimi wersjami to troszkę "kombinacji" nastąpiło. Być może przyczyna niedziałających skrótów klawiszowych tkwi w upgrade-owaniu? Czy (przed upgrade-m) w wersji 2019 skróty działały? Czy po upgrade do wersji 2023 nadal działały? Czy przestały działać po spolszczeniu?
No i jeszcze jedno odnośnie:
"Zawsze mogę odinstalować tę wersję i pobrać nowszą z końcówką 32, jeśli oczywiście jest taka możliwość na stronie Corela (ja robiłem w grudniu upgrade z wersji PSP 2019 do PSP 2023)."
No nie wiem, czy to tak może być, że "ściągnę sobie ze strony.... i zainstaluję..."
Czy na pewno upgrade do nowszej wersji, to to samo co zakup najnowszej wersji danego programu? Nie jestem pewien, ale zakup upgrade różni się od zakupu licencji konkretnej wersji. I to nie tylko w procedurze i płatnościach, ale też w plikach instalacyjnych.
To wszystko to tylko moje domysły. Nie mam konkretnej recepty i pomysłu jak Ci pomóc.
Może ktoś bardziej doświadczony coś Ci poradzi?
 
Może masz rację @Kmicic, myślałem, że upgrade Paint Shop Pro Ultimate 2023 to to samo co najnowsza wersja tego programu, nieważne, czy elektroniczna, czy pudełkowa. Mam oryginalną wersję boxową PSP 2019 i zakupiłem na stronie Corela upgrade PSPU 2023 wraz ze wszystkimi innymi programai w pakiecie do pobrania - przy okazji, możesz mi któryś z nich polecić, jako dobre uzupełnienie PSP? Spolszczenie @Aljot oczywiście działa w moim programie, ale skróty nie, o dziwo w spolszczonej wersji 2019 skróty klawiaturowe są ok. Dziwna sprawa.
 
@Kmicic chyba rozwiązałem problem, okazuje się, że powód był błahy - w obszarze roboczym miałem ustawione na "fotografia", gdy zmieniłem na "kompletny" skróty nagle wróciły.... Niby drobiazg, ale komuś może się to przydać, gdyby miał podobną zagwozdkę w przyszłości. Przy okazji mam pytanko do kolegów, użytkowników Corela: czy z pakietu PSP Ultimate instalowaliście jeszcze coś dodatkowego, godnego uwagi, np. dodatkowe czcionki (fonts), czy CreativeCollection? I jeszcze jedno - nie macie może instrukcji Paint Shop Pro (dowolna wersja od 2020 wzwyż) lub filmików instruktażowych po polsku? Takich samych poradników w PL potrzebuję też do bliźniaczego produktu Corela do edycji wideo - Pinnacle Studio 26 Ultimate. Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie się tematem
 
Hej. @Aljot mam pytanko: czy zainstalowanie dodatkowych czcionek (PSP2023_Fonts), które otrzymałem w pakiecie z PSP 2023 Ultimate, będzie miało wpływ na Twoje spolszczenie wersji 25.1.0.28_64-bit? Zastanawiam się, czy w ogóle jest sens je instalować - jutro, 10 stycznia wygasa mi łącze do instalacji na stronie Corela, stad moje pytanie do Ciebie. Ewentualnie, co z pakietu Ultimate mógłbyś polecić ciekawego? Pozdro
 
Witam
Instalacja czcionek nie wpłynie na spolszczenie, podobnie jak wtyczki.
Jeśli chodzi o programy dołączone do wersji Ultimate
To dla tych, którzy lubią rysować, warto jest polecić Painter essentials. Aftershot jest już połączony z PSP, więc chyba nie ma sensu go instalować. Co do reszty programów to rzecz subiektywna.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry Bottom