Dodatek do przeglądarki, który zamknie karty i skopiuje odnośniki do nich?

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
991
Reakcje/Polubienia
42
Szukam dodatku do chromowatych, który zamknie wszystkie karty po prawej od aktywnej i jednocześnie skopiuje do schowka odnośniki do tych zamkniętych stron. Ostatecznie może zamykać wszystkie karty poza przypiętymi albo tylko kopiować odnośniki do wszystkich kart po prawej od aktywnej, ew. w ogóle do wszystkich. Nie wiem nawet, jak czegoś takiego szukać. Ważne, aby wymagało to jak najmniejszej ilości kliknięć
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
524
Reakcje/Polubienia
403
Ja do kopiowania używam Copy All Urls ,ale w sumie kopiuje wszystkie linki tylko. Co do zamykania kart po lewej i po prawej przecież w przeglądarce jest taka funkcja pod prawoklikiem w menu karty.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
991
Reakcje/Polubienia
42
w przeglądarce jest taka funkcja pod prawoklikiem w menu karty
Tak, wiem że jest, dlatego napisałam, że nie musi ich zamykać. Najważniejsze, aby skopiował. Po prostu najwygodniejsza wersja to dla mnie taka, która jednocześnie, jednym kliknięciem skopiuje i zamknie. To by był ideał. No ale jak nie ma ideału, to trzeba będzie trochę więcej poklikać. Generalnie zależy mi właśnie na tej ergonomice, bez zbędnej ilości kliknięć, grzebania po jakichś menu itd. ;)
A ten Copy All Urls to kopiuje adresy wszystkich otwartych kart, tak?
 
Do góry