Eset Smart Security 5 na 6 miesięcy za darmo

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
promo widze działa nadal, wygeneruj nową przez proxy
kiedy dostaniesz maila z linkiem do potwierdzenia użyj do niego też proxy
w programie ustaw to proxy i pobierz 1 aktualizacje, potem możesz wyłączyć już proxy i będzie działać
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
mi się znów wywalił, nie chce aktualizować błąd licencji
chyba wywalę to ***** z dysku, szkoda nerwów
 

destry5

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
0
powalcz, to test na nasza determinacje i ich cierpliwosc. W tej walce wynik jest niepewny, nie wiadomo kto odniesie sukces, raz oni, raz my, sens ma jednak sama walka .. :wariat
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
pewnie by zadziałało znów ale na ile znów tydzień i zablokują :)
taki ESET już to robili wcześnej
 

sworoslaw

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Grudnia 2010
Posty
119
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Rybnik
Hmm.... Dziwne. U mnie działa wszystko bez problemu. Należy tylko rejestrację, oraz aktywację licencji (link który przychodzi na mejla) przeprowadzić Z TEGO SAMEGO PROXY/BRAMKI. Ja tak zrobiłem, używam już jakiś czas, i żadnych problemów.
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
wiem wiem, tak robiłem
to patrzeć kiedy ci się zablokują :) u mnie pisał że ostatnie aktualizacje ma na 28 listopada
wpisałem licke z rzeczpospolitej i działa tylko ma 18 dni do końca
 

sworoslaw

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Grudnia 2010
Posty
119
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Rybnik
Działa już blisko 2 tygodnie, i jakoś problemów żadnych nie ma :jezyk i mam nadzieję,że się nie pojawią :) co jakiś czas, parę razy dziennie widzę komunikat o zaktualizowanej bazie wirusów :D
 

destry5

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
0
mnie tez z 2 tygodnie pochodzilo, jednak przyblokowali, bledem bylo chyba to, ze podalem ten sam adres e-mail wiec sie polapali. Sa bardzo dociekliwi.
 

thorsten

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
115
Reakcje/Polubienia
6
ESS...

Ja, pewien czas temu podawałem link na ESS pół roczny w promo przez brytyjskie proxy.
Jak ktoś z użytkowników tego AV chce uaktualnić czyt. przedłużyć licencję to link ciągle działa i przedłużenie działa.Ja osobiście przedłużam co 2 tyg.( bo nie wiadomo kiedy zamkną stronę) podając mail na gazecie.pl( bo można konto szybko usunąć po odebraniu kodów nie otrzymując później spamu ).W poniedziałek przedłużyłem i mam do 19.09.12.Warunek of course:proxy angielskie i e-mail.Tymczasowe maile mają chyba wszystkie zbanowane stąd konto normalne na gazeta.pl.
Więc jeśli jak ktoś chce,to proszę.
Jak dają legalnie free,to czemu nie , tym bardziej ,że sofcik jest "giteśny"?! :klawik.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Mam też ponownie "wapros":Czy jest normalne ,że podczas użytkowania dość często wyskakuje- URUCHOM PONOWNIE GUI. ?! Czy może coś źle zainstalowałem? Ale chyba dobrze. ?! :scratch Więc może to sam Esecik ma problem? :scratch Ale ogólnie nie jest źle i jestem kontent z programu.Wystarczy tylko , ustawić delikfenta ku własnym potrzebom i wymaganiom. :wariat
 

wasylek

Świeżak
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
31
Reakcje/Polubienia
0
thorsten:dzięki za linka-pobrałem.proxy angielskie,e-mail polski przyjeli o dziwo? -a co do egui(egui.exe)sprawdz w autostarcie czy pracuje przy uruch.kompa-(startuje).si.
 
A

Anonymous

Mnie też się udało, ale wpisałam do programu, minęło kilka godzin i nie chce już zaktualizować bazy bo nieprawidłowa nazwa użytkownika albo hasło, czyli blokują...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36188
Reakcje/Polubienia
25301
Miasto
Trololololo
Aktywacja klucza w programie musi też być z proxy, czyli w ustawieniach wpisz np to z którego uzyskałaś kluczyk i będzie git.
 
A

Anonymous

Dzięki OXY, nie wpadałam na to teraz jak najbardziej działa. Ale nie wiem czy dobrze rozumiem więc zapytam, przy kluczach do których potrzebne jest ptoxy, tak jak w tym przypadku cały czas w programie ma być zaznaczone, że ma być aktualizacja przez proxy czy już nie koniecznie?
 

wasylek

Świeżak
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
31
Reakcje/Polubienia
0
OXYGEN THIEF-podobnie jak olwu mam pytanie:ustawiając proxy w essecie u.k. aktualizacja będzie się odbywać po przejsciu z Pl. na u.k. czy samoistnie.pozdro.si.
 
Do góry