Eset Smart Security 5 na 6 miesięcy za darmo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36184
Reakcje/Polubienia
25297
Miasto
Trololololo
olwu napisał:
przy kluczach do których potrzebne jest ptoxy, tak jak w tym przypadku cały czas w programie ma być zaznaczone, że ma być aktualizacja przez proxy czy już nie koniecznie?
Nie, tylko w przypadku tej promocji tak jest.Sprawdzają z jakiego IP jest aktywacja i jak nie pasuje to blokują.Jak już pomyślnie aktywujesz w programie licencję przez proxy to pewnie po zmianie proxy na PL też będzie działać.
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Koledzy ja nie wiem co wy ciągle z tym proxy ja 1 klucz dostałem na gazeta.pl bez żadnego proxy wczoraj podałem 2 poczte też na gazeta pl i klucz dotarł i mam teraz do września aktywacje, nawet nie wiem jak wejść na te proxy eng może mi ktoś napisze
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36184
Reakcje/Polubienia
25297
Miasto
Trololololo
plejmix napisał:
Koledzy ja nie wiem co wy ciągle z tym proxy ja 1 klucz dostałem na gazeta.pl bez żadnego proxy wczoraj podałem 2 poczte też na gazeta pl i klucz dotarł i mam teraz do września aktywacje, nawet nie wiem jak wejść na te proxy eng może mi ktoś napisze
Widocznie twoje IP nie jest rozpoznawane przez nich jako Polskie, i tak bywa.Skoro ci wszystko działa to nie ma co kombinować.
 
Do góry