F-Secure Freedome VPN dla Windows za darmo

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2177
Reakcje/Polubienia
2638
@georg .. a czy tam ktoś napisał abyś pobierał..? a na marginesie, Ukraińcy teraz siedzą na promocjach i pobierają VPN :facepalm
 

georg

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Grudnia 2012
Posty
9
Reakcje/Polubienia
8
@georg .. a czy tam ktoś napisał abyś pobierał..? a na marginesie, Ukraińcy teraz siedzą na promocjach i pobierają VPN :facepalm
Nie, nie napisał i nie mam zamiaru pobierać. Po prostu wyraziłem swoje zdanie. Wiem, że pobierając, nikomu nie zabieram, ale fakt, że coś zrobiono z myślą o kraju, w którym toczy się wojna, tymczasem ludzie z innych państw zacierają ręce, bo też na tej promocji skorzystają - jakoś mi zgrzyta.

Czy Ukraińcy siedzą i pobierają? Nie wiem. Może jednak są tacy, którym jest potrzebny VPN szczególnie teraz. To nie jest narzędzie tylko do rozrywki.
 
Ostatnia edycja:

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2177
Reakcje/Polubienia
2638
Ciekawe czy również Ci zgrzyta jak nie raz pobiera się na IP innego kraju a takie promocje są dość częste.
Na stronie nie widzę ograniczeń w ilości pobrań więc nie podniecaj się :omygod
 

georg

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Grudnia 2012
Posty
9
Reakcje/Polubienia
8
Ciekawe czy również Ci zgrzyta jak nie raz pobiera się na IP innego kraju a takie promocje są dość częste.
Na stronie nie widzę ograniczeń w ilości pobrań więc nie podniecaj się :omygod
Napisałem wyraźnie "Wiem, że pobierając, nikomu nie zabieram", więc nie podniecam się.
Co do pobierania przez IP innego kraju ze względu na ograniczenia promocji - jest to z pewnością omijanie regulaminu promocji (czyli de facto prawa) ale zupełnie nie o tym tu rozmawiamy.

Czytając Twoje odpowiedzi, w których bronisz swojej racji i udajesz, że nie rozumiesz, o co chodzi, a które dodatkowo okraszasz żałosnymi emotikonami, chce napisać tylko jedno: świat schodzi na psy (przepraszam psy - one nie są niczemu winne). I na tym kończę rozmowę.
 
Do góry