F-Secure Freedome VPN dla Windows za darmo

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Już wiem co było grane. Wyłączona była usługa F-Secure Freedome Service, która musiała mi paść przy restarcie, gdy wychodziłem z Shadow Mode - dlatego ponowne restarty nic nie dawały. Może to info komuś się kiedyś przyda.
 

.m.

Wygadany
Dołączył
1 Grudnia 2011
Posty
79
Reakcje/Polubienia
36
e tam, jestem cierpliwa bestia. nie byla to pierwsza i nie bedzie ostatnia taka promocja ;) najpozniej w okresie swiatecznym z cala pewnoscia dorwe w swoje lapki i tym razem zrobie kopie kopii kopii :D
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
73
Po dokonaniu rejestracji na podanej stronie jest tylko dostęp do F-Secure i taki tylko uruchamia się, natomiast brak do Freedome VPN.
 

.m.

Wygadany
Dołączył
1 Grudnia 2011
Posty
79
Reakcje/Polubienia
36
to samo u mnie. tak czy siak licencja na safe do kwietnia tez piechota nie chodzi. do konca roku bedzie jeszcze kilka promocji, cierpliwi sie doczekaja ;)
 

.m.

Wygadany
Dołączył
1 Grudnia 2011
Posty
79
Reakcje/Polubienia
36
zglasza - We're sorry. Campaign has exprired. The number of registration has reached it's limit. We are sorry, the campaign is not available anymore.
zrobili swoje, murzyn odpoczywa. wroci jak mu sie zechce ;)
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2399
Reakcje/Polubienia
390
Miasto
okolice internetu
Pomimo kilkukrotnych prób, ciągle to samo: "kampania wygasła"
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417

marek7001

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
266
Reakcje/Polubienia
45
Miasto
Ostrołęka
Camel1965 napisał:
Mirko napisał:
marek7001 napisał:
"Kampania wygasła"....
Rzeczywiście dziś już wygasła :(
Nie dziś wygasła tylko x czasu już jest nieaktualna Temat był przerabiany wczoraj!

Albo z racji wieku już nie dowidzę, albo ostatni post jest z 5 lisopada a dzisiaj jest 19...to gdzie wczoraj?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10050
Reakcje/Polubienia
10683
Miasto
Somewhere over the rainbow.
marek7001 napisał:
Albo z racji wieku już nie dowidzę, albo ostatni post jest z 5 lisopada a dzisiaj jest 19...to gdzie wczoraj?

Bo wczoraj już ten temat był raportowany i małe co nieco było kasowane. Ze wzrokiem wszystko w porządku. :ok
 
Do góry