Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKURS

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Niesamowicie bardzo się cieszę z wygranej :yahoo
Korzystam z Kaspersky'ego z przyjemnością od dłuższego czasu.
Naprawdę bardzo dziękuję :D
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Gratulacje :piwko
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Zasłużone zwycięstwo! Gratulacje :piwko
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Kto się wysilił, ten ma! :piwko :ok :england
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Serdecznie gratuluje wygranym :piwko Podzielam zdanie ToGora w pełni zasłużyliście na licencje.

ToGor napisał:
...
Po przeanalizowaniu wpisów - gratulujemy osobom, które w/g Nas zasłużyły w pełni na zwycięstwo :
/Tu fanfary/ - bezapelacyjnie
nr 1 - :hura - Zeno :hippie
nr 2 - :yahoo - vitio

ToGor bardzo dobry wybór.

ToGor napisał:
...
Przepraszam jeśli wybór nie przypadł niektórym użytkownikom "do gustu" - ale wybór był bardzo trudny i jednocześnie bardzo obiektywny /według Nas/.

ToGor no co ty jak może nie przypaść do gustu twój wybór, przecież to Konkurs, a Zeno i vitio naprawdę się postarali.

ToGor napisał:
...
Żałuję tylko, że nie mogłem docenić nagrodą więcej osób...

Mam tak samo jak ty, też gdy organizuje konkursu chciałbym licki, najlepiej dla wszystkich forumowiczów, ale niestety tak to jest że na konkursy dają co najwyżej kilka.

Szacunek za zorganizowanie świetnego konkursu :england
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2273
Reakcje/Polubienia
322
Miasto
okolice internetu
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Gratulacje dla zwycięzców. Się nie wygrało, się mówi trudno, c'est la vie :szydera
 
A

Anonymous

Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

:piwko Chwała zwycięzcą i cześć pokonanym !
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Dzięki za te miłe pochwały :zawsty :dziękuję
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Gratulacje
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Gratki! :ok
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

ToGor pięknie Ci dziękuję oraz sponsorowi za konkurs i wyróżnienie. :dziękuję :) Tym bardziej, że nagroda przednia. Kasperski lS w przytaczanych na Forum testach dzierży bowiem palmę pierwszeństwa, bądź to samodzielnie, bądź czasem z 1 czy 2 programami konkurencyjnymi. Dzięki również za pozytywne komentarze. Gratuluję pozostałym uczestnikom inwencji, która mnie zachęciła do wzęcia udziału w konkursie :ok :piwko (tofana nie podlizuj się, bo może mi się uda jeszcze Cię zaskoczyć :klawik. ).
Niestety dla mnie, aktywowałem u siebie niedawno roczną licencję na podobny program.
Szczęśliwie w konkursie wzięła również udział osoba, która często wspiera innych userów (w tym i mnie :dziękuję) bez zbędnego rozgłosu. Rzadko zdarza mi się okazja do rewanżu, więc korzystając ze sposobności:

Dopadła mnie myśl taka i męczy od rana,
aby moją nagrodę zgarnęła tofana
Mam nadzieję, że ToGor i sponsor nie będą mieć nic temu przeciwko:
mi - chwała, tofance - prezent, a organizatorom - piwko.
:piwko :piwko :piwko :piwko :piwko :piwko
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Nie tak dawno byłem, w tym konkursie zwycięzcą, bo był tylko jeden uczestnik - ja
Cieszę się jednak że zgłosiło się tyle osób, a więc gratuluję wszystkim zwycięzcom i zwyciężonym.
Pozdrawiam
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

@Zeno - Popełniłeś błąd dając ten wpis:

ToGor pięknie Ci dziękuję oraz sponsorowi za konkurs i wyróżnienie. :dziękuję :) Tym bardziej, że nagroda przednia. Kasperski lS w przytaczanych na Forum testach dzierży bowiem palmę pierwszeństwa, bądź to samodzielnie, bądź czasem z 1 czy 2 programami konkurencyjnymi. Dzięki również za pozytywne komentarze. Gratuluję pozostałym uczestnikom inwencji, która mnie zachęciła do wzięcia udziału w konkursie :ok :piwko (tofana nie podlizuj się, bo może mi się uda jeszcze Cię zaskoczyć :klawik. ).
Niestety dla mnie, aktywowałem u siebie niedawno roczną licencję na podobny program.
Szczęśliwie w konkursie wzięła również udział osoba, która często wspiera innych userów (w tym i mnie :dziękuję) bez zbędnego rozgłosu. Rzadko zdarza mi się okazja do rewanżu, więc korzystając ze sposobności:

Dopadła mnie myśl taka i męczy od rana,
aby moją nagrodę zgarnęła tofana
Mam nadzieję, że ToGor i sponsor nie będą mieć nic temu przeciwko:
mi - chwała, tofance - prezent, a organizatorom - piwko.

Jest mi niezmiernie przykro, bo Twój wpis był wyjątkowy, jednak ja muszę postąpić zgodnie z zasadami konkursu.
Punkt 2 stanowi jasno:
2) W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy użytkownicy Forum „PZD”, którzy naprawdę potrzebują tego pakietu do ochrony swoich urządzeń i są zapisani do naszej społeczności przed ogłoszeniem tego konkursu.

Fajnie, że chciałeś obdarować kogoś innego, ale trzeba było - albo nie brać udziału w konkursie bez zaznaczenia, że masz osobę dla której chcesz powalczyć /uczciwiej by było zapytać o dopuszczenie i dać wpis po zgodzie organizatora/, albo po wygraniu licencji podarować ją osobie zainteresowanej bez dawania wpisów/to byłoby nieuczciwe/. Z drugiej strony - jasno i uczciwie stawiasz sprawę, a ja niestety nie mogę teraz docenić Twojej szczerości przez te "Zasady konkursu".
Ludzie mają zaufanie do wyborów i ew. zasad losowania - jeśli nie będzie uczciwie - to ja nie chcę uczestniczyć w takiej społeczności. Przepraszam /albo może nie?/- mam "hopla" na punkcie uczciwości ... Jest mi bardzo przykro, ale w tym wypadku - nie mogę Ci przesłać licencji, gdyż nie jesteś osobą, która naprawdę potrzebuje tego pakietu ochrony. :( :lanie
Teraz mam dylemat z wyborem 3 i 4 miejsca. Chciałem by było wyjątkowo - to mam :(
Dajcie Nam jeszcze chwilę na wybór, a teraz chciałbym usłyszeć opinie /tylko takie uczciwe i bez epitetów/ - co o tym myśli społeczność forum PZD. Proszę - krótkie notki - jak uważacie?
 
A

Anonymous

Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Zeno napisał:
Dopadła mnie myśl taka i męczy od rana,
aby moją nagrodę zgarnęła tofana
Mam nadzieję, że ToGor i sponsor nie będą mieć nic temu przeciwko:
mi - chwała, tofance - prezent, a organizatorom - piwko.
:piwko :piwko :piwko :piwko :piwko :piwko
Zeno-chyba Cię przewiało na tych demonstracjach :dziwak zakładaj czapkę.
Ta Twoja Tofanka mogłaby obdarować pół internetów lickami.
 
Do góry